خانه » اخبار » اخبار ورزشی » بیانیه گل گهر در خصوص مثبت بودن جواب آزمایش کرونا

بیانیه گل گهر در خصوص مثبت بودن جواب آزمایش کرونا

پس از مثبت شدن تست کرونا چند بازیکن تیم فوتبال گل گهرسیرجان این باشگاه طی بیانیه ای ضمن ارائه پیشنهادی به سازمان لیگ مبنی بر الزامی‌شدنِ اخذِ تست از تمامی تیم‌ها در آزمایشگاه‌های معتبراعلام داشت که همچنان بر اساس پروتکل‌های وزارت بهداشت و درمان و وزارت ورزش و جوانان عمل خواهد کرد.  

متن کامل بیانیه باشگاه گل گهر سیرجان پیرامون ابتلا تعدادی از اعضای تیم فوتبال گل گهر به شرح ذیل است:

 به نام خدا

در پی درج خبری در رسانه‌های کشور مبنی بر ابتلای تعدادی از بازیکنان تیم فوتبال گل گهر به ویروس کرونا باید به اطلاع مردم خوب و ورزش دوست کشورمان برسانیم؛ پس از انجام تست کرونا توسط یکی از معتبرترین آزمایشگاه‌های کشور به باشگاه گل‌گهر اعلام شد که متاسفانه تعدادی از بازیکنان و کادر فنی تیم به ویروس مذکور مبتلا هستند.

از آن‌جا که سلامت بازیکنان کادر فنی و خانواده ایشان مهم ترین دغدغه باشگاه گل گهر است بلافاصله تمرینات تیم فوتبال گل‌گهر تعطیل شد و کلیه بازیکنان و کادر فنی نیز قرنطینه شدند. متعاقب این ماجرا با تصمیم پزشک تیم مقرر شد که یک‌بار دیگر از همه ی اعضای تیم تست‌های لازم گرفته شود.

این اطمینان خاطر را به کلیه همشهریان و همراهان باشگاه گل گهر می‌دهیم که همچنان بر اساس پروتکل‌های وزارت بهداشت و درمان و وزارت ورزش و جوانان عمل خواهیم کرد چراکه همواره مهم‌ترین رسالت باشگاه گل گهر تلاش در جهت افزایش سطح سلامت جسمی و روحی تمامی مخاطبان و همیارانِ خود در سراسر  ایران اسلامی بوده است.

اما پیشنهاد باشگاه گل گهر به سازمان لیگ پیگیری الزامی‌شدنِ اخذِ تست از تمامی تیم‌ها در آزمایشگاه‌های معتبر است که در صورت استفاده همه‌ی تیم‌ها از یک آزمایشگاه واحد «صحت» و «اعتبار» نتایج تست‌ها تضمین خواهد شد.

در پایان یادآور می شود که اخبار و تصمیمات جدید این باشگاه از طریق درگاه‌های رسمی اطلاع‌رسانی باشگاه گل گهر به سمع و نظر مخاطبان خواهد رسید.

 

روابط عمومی باشگاه فرهنگی و ورزشی گل گهر سیرجان

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .