خانه » اخبار » اخبار ورزشی » بیرانوند مربی خود را آنفالو کرد

بیرانوند مربی خود را آنفالو کرد

محسن سیدی مربی دروازه‌بان های پرسپولیس در دوره گابریل کالدرون در گفتگو با خبرنگار ما درخصوص حضورش در باشگاه پرسپولیس گفت: من صادقانه در پرسپولیس کار کردم و این که فرصتی به وجود آمد و در این تیم همکاری داشتم اما متقابل دوست داشتم تسویه من که کار خاصی هم نبود در دوره همان آقای انصاری فرد انجام شود. مربیان تیم پیکان وقتی آقای فرکی رفتند همانجا تسویه کردند. پرسپولیس یک برند است و طرفداران زیادی را در داخل و خارج از کشور نیست. این زیبنده پرسپولیس نیست که یک مربی یا بازیکن به عنوان طلبکار بیاید و در این مسائل عصبی شود و چیزی بگوید.

 

سیدی در مورد طلبش از پرسپولیس گفت: الان شرایط خوب است و ما هم صحبتی با آقای رغبتی داشتیم و آقای رسول پناه قول دادند که ۲۷ خرداد پرداختی داشته باشند. از ۴۰۰ میلیون قرارداد یک ساله ام توافق کردم ۱۳۰ میلیون بگیرم و فسخ کنم و چک هم نگرفتم و اعتقاد دارم که باید انسانی نگاه کنم. اسفند ۹۸ پراید ۴۰ میلیون تومان بود و الان ۸۰ میلیون تومان است و این ها مسائلی هستند که امیدواریم در هیچ باشگاهی نبینیم. معلم مربی و پلیس اگر به موقع حقوقشان را بگیرند مشکلی در جامعه نخواهیم داشت.

 

وی در خصوص انتقاد پیشکسوتان عنوان کرد: باشگاه پرسپولیس برند بزرگی است من ۱۰-۱۲ سال در نفت تهران بودم و با علی کریمی به سپیدرود رفتم و آنجا هم فشار زیادی بود. نمی‌خواهم بگویم این فشارها را دوست دارم اما قضاوت ها را دوست ندارم. ما در نیم فصل اول با پرسپولیس قهرمان شدیم و از ۱۹ بازی در ۱۴ تا کلین شیت کردیم و رادو شرایط خوبی را در بخش گلری به وجود آورد. بیرانوند تمرکز کمی داشت و با تیم آنتورپ هم همان موقع قرارداد بست. من برای پیشکسوتان احترام زیادی قائلم و از آن هایی که من را تحت فشار گذاشتند هم متشکرم.

 

او درباره رابطه اش با بیرانوند گفت: رفاقت ها هست اما اگر برای دروازه‌بان رقیب بتراشی ناراحت می‌شود. در تیم نفت بیرانوند رقیب برای سوشا بود فلاح زاده رقیب بیرانوند و این رقابت هاست که دروازه‌بان را می‌سازد. علی من را آنفالو کرد و با من در تماس نیست اما این برایم ناراحت کننده نیست من امیدوارم ماحصل کار ۱۰-۱۲ ساله در نفت تهران را فارغ از لیگ بلژیک در لیگ انگلیس یا اسپانیا ببینیم. این کدورت ها در فوتبال پیش می‌آید و فردا یک روز جدید است.
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .