مجله اینترنتی ایما » اخبار » بی حیایی پسر ۱۹ ساله و دوستش جلوی چشمان پدر و مادر +عکس

بی حیایی پسر ۱۹ ساله و دوستش جلوی چشمان پدر و مادر +عکس

بی حیایی پسر ۱۹ ساله و دوستش جلوی چشمان پدر و مادر +عکس

بی حیایی پسر ۱۹ ساله و دوستش جلوی چشمان پدر و مادر

خانواده ای معتقد، پسر ۱۹ ساله خود را به دلیل بی آبرویی به قتل رساندند.
پدر و مادری در کالیفرنیا پسر ۱۹ ساله خود را به طرز فجیعی به قتل رساندند.

این رفتار ها و حرف های او به شدت ما را اذیت می کرد و گاهی باعث حالت تهوع می شد! این طور زندگی کردن واقعا نجس و کثیف است. خانواده بلازه برنستین ( مقتول ) در اعترافاتشان گفتند که پسرشان میل و کشش عجیبی به هم جنس خود داشت و بارها گفته بود که دوست دارد با هم نوع خودش ازدواج کند و بچه دار شود!

روزی که ما این بلا را سر او آوردیم زمانی بود که بلازه را در حال حرکات ناجور با پسری سفید پوست دیدیم و بعد از این که آن دو را مورد مواخذه قرار دادیم خیلی راحت به ما گفتند این طور زندگی کردن برایشان لذت بخش است و هیچ وقت نمی توانند رابطه عاشقانه ای، این چنینی، با جنس مخالف خود داشته باشند.

در همین حین که ما بلازه را مورد ضرب و شتم قرار می دادیم و می گفتیم با این کارهایش آبروی ما را برده و ما را مضحکه آشنا و فامیل کرده است پسر ناشناس که همراهش بود پا به فرار گذاشت و در حالی که می دوید با صدای بلند می گفت: بلازه تو خیلی خوب هستی خیلی در کنار تو خوش گذشت امیدوارم زندگی عاشقانه و رمانتیکی را کنار هم شروع کنیم.

زمانی که ما این حرف های پسر غریبه را شنیدیم با چاقو به جان بلازه افتادیم تا هرچه زودتر این ننگ از خانواده ما پاک بشود و بعد جنازه اش را تکه تکه کردیم و به پارک محله بردیم و در دیگی از آب جوش او را پختیم تا کثافت و نجسی از تنش با آب جوش خارج شود.

طبق گزارشات پلیس این جنایت آن ها توسط فقیری که در آن حوالی کنار خیابان نشسته بود به پلیس گزارش شده که با حرکت سریع ماموران پلیس، آن ها دستگیر و مورد بازجویی قرار گرفتند.

خانواده برنستین معتقدند که این رفتار های پسرشان آن ها را در فامیل انگشت نما کرده بود که باعث شده هر کس که به خانه آن ها می آمد، از غذا و وسایل های خانه آن ها برای خوردن و آشامیدن و حتی استراحت کردن استفاده نکند و بگویند به دلیل وجود و نجسی پسرشان این خانه هم کثیف است و خداوند از ما راضی نیست.

پلیس پس از ثبت گزارشات و اظهارات آن ها ، خانواده برنستین را برای اجرای حکم قضایی به دادگاه فرستاد.

به زودی دادگاه این خانواده برگزار خواهد شد

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .