خانه » اخبار » اخبار ورزشی » تاریخ برگزاری باقی‌مانده چمپیونزلیگ: مرداد و شهریور

تاریخ برگزاری باقی‌مانده چمپیونزلیگ: مرداد و شهریور

“” بر اساس اعلام اسکای اسپورتز یوفا قصد دارد ادامه فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا را از تاریخ 17 مرداد آغاز کرده و در تاریخ 8 شهریور به پایان برساند. بر اساس برنامه یوفا قرار است تیمها هر سه روز یکبار در لیگ قهرمانان بازی کنند.

 

 

بعد از شیوع گسترده ویروس کرونا در اروپا لیگ قهرمانان هم مثل سایر رقابتهای فوتبال در این قاره به حالت تعلیق درآمده و همچنان در تعلیق است. پیش از تعلیق رقابتها لیگ قهرمانان تا مرحله یک‌هشتم نهایی پیش رفته بود.

 

درحالیکه چند جلسه مهم این هفته از روزهای سه شنبه تا پنج شنبه توسط یوفا برگزار می‌شود تا درباره سرنوشت این فصل لیگ قهرمانان تصمیم‌گیری شود اسکای اسپرتز ایتالیا مدعی است برنامه اصلی یوفا پایان رقابتها در تاریخ 8 شهریور است. بازی‌های باقی‌مانده مرحله یک‌هشتم بین لیون- یوونتوس و بارسلونا- ناپولی قرار است در روزهای 17 و 18 مرداد برگزار شود.

 

 

دیدارهای رفت و برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی هر سه روز یکبار برگزار شده و بازی‌های مرحله نیمه‌نهایی و فینال هم به شکلی مشابه برگزار خواهد شد. تاریخ رقابتهای مرحله نیمه‌نهایی روزهای 28 و 29 مرداد و 31 مرداد و اول شهریور خواهد بود. فینال هم روز 8 شهریور در استانبول برگزار خواهد شد.

 

بر اساس این برنامه رقابتهای گروهی فصل 2020-2021 لیگ قهرمانان به تعویق افتاده و از روز 29 مهر آغاز خواهد شد.

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .