خانه » اخبار » اخبار ورزشی » تاریخ پلی‌آف یورو و لیگ ملتهای یوفا مشخص شد

تاریخ پلی‌آف یورو و لیگ ملتهای یوفا مشخص شد

“” گری اوونز رئیس اتحادیه فوتبال ایرلند اعلام کرد که مسابقات پلی‌آف رقابتهای یورو2021 برای تعیین سهمیه‌های باقی ماند این رقابتها به احتمال زیاد در ماه‌های مهر و آبان امسال برگزار خواهد شد.

 

اپیدمی ویروس کرونا باعث شد رقابتهای یورو2020 به مدت یک سال به تعویق بیفتد و در سال 2021 برگزار شود. پیش از این بحران قرار بود مسابقات پلی‌آف برای تعیین آخرین تیم‌های راه‌یافته به این رقابتها در ماه اسفند گذشته برگزار شود که این مسابقات به دلیل اپیدمی کرونا به تعویق افتاد و هنوز تاریخ دقیقی برای برگزاری آنها اعلام نشده است.

 

 

جمهوری ایرلند از جمله تیمهایی است که در این مسابقات پلی‌آف حضور دارد و در انتظار اعلام رسمی تاریخ بازی‌های خود به سر می‌برد. ایرلند جنوبی در مسابقات پلی‌‌آف ابتدا باید به مصاف اسلواکی برود و برنده این بازی در مرحله بعدی با برنده بوسنی- ایرلند شمالی دیدار خواهد کرد. بعد از آنکه دیروز جلسه‌ای به شکل تله‌کنفرانس بین یوفا و کشورهای عضو برگزار شد اوونز رئیس اتحادیه فوتبال ایرلند گفت که مسابقات پلی‌آف یوفا به احتمال زیاد در ماه‌های مهر و آبان امسال برگزار خواهد شد.

 

اوونز در این باره گفت:” در مساله تعیین تاریخ پلی‌آف‌ها پیشرفت‌هایی حاصل شده. ما اول فکر می‌کردیم شروع مسابقات از ماه آبان خواهد بود ولی حالا به نظر می‌رسد که شروع بازی‌ها را از ماه مهر خواهیم داشت. یوفا نمی‌خواهد مراحل نیمه‌نهایی و نهایی پلی‌آف در یک ماه برگزار شود. به نظر می‌رسد بازی‌های لیگ ملتها هم در ماه‌های شهریور و مهر برگزار شود. در مهرماه شاهد مرحله نیمه‌هایی پلی‌آف یورو باشیم و در آبان هم فینال پلی‌آف یورو را داشته باشیم”.

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .