خانه » اخبار » اخبار ورزشی » تراکتور رسما وارد بازار نقل و انتقالات شد

تراکتور رسما وارد بازار نقل و انتقالات شد

“” طی روزهای گذشته اخبار زیادی درباره مذاکره باشگاه تراکتور با برخی نفرات شاغل در تیم های دیگر برای فصل آینده شنیده شده است. در این باره گفته می شد که تراکتوری ها با چند ستاره لیگ برتری برای لیگ بیستم وارد مذاکره شدند تا بتوانند آنها را به خدمت بگیرند.

این اخبار اما از سوی مدیران و مربیان باشگاه تراکتور تکذیب شد و سایت باشگاه تبریزی نیز در اطلاعیه ای اعلام کرد تا زمان مشخص نشدن تکلیف لیگ نوزدهم با هیچ بازیکنی وارد مذاکره نخواهند شد.

در چنین شرایطی اما مسئولان تراکتور به دنبال آن هستند تا در اولین گام نقل و انتقالات شان برای فصل بعد با ستاره های کنونی خود تمدید قرارداد کنند. آنها بعد از آنکه قرارداد ساکت الهامی سرمربی شان را تمدید کردند حالا در اولویت هایشان تمدید با ستاره ها را قرار دادند.

 

 

 

بازیکنانی نظیر اشکان دژاگه مسعود شجاعی و احسان حاج صفی در پایان فصل جاری قراردادشان با تراکتور به پایان می رسد که مسئولان تراکتور در صدد هستند قرارداد این ستاره ها و سایر بازیکنان را قبل از پایان فصل جاری تمدید کنند و با تقویت تیم بتوانند برای لیگ بیستم برنامه ریزی کنند. ظاهرا مذاکرات اولیه با نفراتی که قراردادشان تمام شده صورت گرفته و شاید در روزهای آینده منجر به عقد قرارداد جدیدمیان تراکتور و ستاره های این تیم شود.

برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .