خانه » اخبار » اخبار ورزشی » ترمیم چمن فولاد آره نا برای میزبانی از لیگ(عکس)

ترمیم چمن فولاد آره نا برای میزبانی از لیگ(عکس)

با وجود اینکه مسابقات فوتبال از حدود دو ماه قبل تعطیل شده و هیچ تمرین و بازی ای در ورزشگاه های محل برگزاری رقابت ها در جریان نبوده اما مسئولان ورزشگاه های مختلف در صدد حفظ شرایط و حتی بهبود آن بوده اند.

یکی از ورزشگاه هایی که شرایط خوب خود را حفظ کرده فولاد آره نا ورزشگاه اختصاصی قرمزپوشان خوزستانی است. این ورزشگاه زیبا و مدرن که مدت زیادی از ساخت و افتتاحش نمی گذرد حالا شرایط خوبی دارد و چمن آن نیز مورد ترمیم قرار گرفته تا آماده میزبانی دوباره از لیگ برتر باشد.

رضا ارزانی‌پور مدیر ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان که مسئولیت حفظ و نگه‌داری دیگر زمین‌های تمرین تیم‌های مختلف را بر عهده دارد در مورد فعالیت‌های اخیر باشگاه در این‌خصوص گفت: بعد از تعطیلات نوروز و از اواسط فروردین ماه با توجه به تعطیلی لیگ برتر و توقف تمرینات تیم به دلیل شرایط اضطراری به وجود آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا عملیات بهبود و ترمیم زمین شماره ۲ باشگاه که تمرینات تیم بزرگسالان در آن برگزار می‌شود را آغاز کردیم تا در اواسط اردیبهشت این زمین با کیفیت مطلوب آماده بهره برداری شود. 

 

وی ادامه داد: عملیات‌های روزانه شامل آبیاری کوددهی و سربرداری طبق روال و به صورت روتین در حال انجام است و همچنین عملیات‌های تخصصی با تجهیزات استاندارد برای بهبود و بازپروری چمن نیز در دستور کار قرار گرفت. این عملیات‌ها شامل دتچینگ هوادهی تاپ درسینیگ و لولینگ هستند که جهت ارتقای کیفی و ظاهری زمین چمن تمرین از نظر بهبود تراکم توسعه ریشه رنگ و همچنین یکسان‌سازی بستر انجام می‌شوند.

ارزانی‌پور در انتها گفت: جا دارد تشکر ویژه‌ای از جناب آقای آذری مدیرعامل محترم باشگاه فولادخوزستان داشته باشم که با توجه به سوابق ارزنده قبلی در طول مدت ترمیم و نگه‌داری با راهنمایی و حمایت‌های خود به ما کمک شایانی کردند. در پایان لازم است از دستگاه محترم نظارت شرکت فولادخوزستان و همه عوامل اجرایی ورزشگاه که با توجه به شرایط بحرانی به وجود آمده با رعایت کامل نکات بهداشتی و به صورت مستمر برای انجام این پروژه در زمان مشخص و با بالاترین کیفیت تلاش کردند قدردانی و تشکر خود را به عمل آورم.

 

 

برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .