خانه » اخبار » اخبار ورزشی » تست کرونای بازیکنان بارسلونا، سوار بر ماشین

تست کرونای بازیکنان بارسلونا، سوار بر ماشین

روزنامه کاتالان اسپورت می‌گوید درحالیکه اولین قدمها از سوی لالیگا برای بازگشت فوتبال این کشور به شرایط عادی و از سرگیری لیگ برداشته شده یکی از اولین برنامه‌ها این است که بازیکنان تیمهای حاضر در لالیگا پیش از آنکه تمرینات‌شان از سر گرفته شود تست کرونا را از سر بگذرانند.

 

اسپورت می‌گوید دیروز جلسه‌ای بین تیمهای پزشکی همه باشگاه‌های حاضر در لالیگا به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شده. دکتر رامون کانال رئیس تیم پزشکی بارسلونا که در این جلسه به نمایندگی از باشگاه حضور داشته اولین کارمند غیر ورزشی یک باشگاه اسپانیایی بوده که به کرونا مبتلا شده ولی بهبود پیدا کرده است.

 

 

بر اساس این گزارش همه بازیکنان تیمهای حضار در لالیگا از روز سه شنبه هفته پیش رو به همراه اعضای کادر فنی تست کرونا خواهند داد.

 

اسپورت می‌گوید در جلسه دیروز مقرر شده که بازیکنان و کادر فنی بدون اینکه نیازی به پیاده شدن از اتوموبیل‌های خود داشته باشند تست کرونا را انجام دهند. نمونه‌گیری از بازیکنان و مربیان توسط گروهی که توسط سازمان لالیگا به استخدام درخواهد آمد انجام می‌شود.

 

هدف لالیگا و باشگاه‌های اسپانیایی این است که از سه‌شنبه این هفته به بعد هر سه تا چهار روز یکبار بازیکنان و مربیان تستهای کرونا بدهند تا از عدم ابتلای آنها به ویروس اطمینان حاصل شود.

 

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .