خانه » اخبار » اخبار ورزشی » تصاویر عجیب از صف بلیت فوتبال در ویتنام!

تصاویر عجیب از صف بلیت فوتبال در ویتنام!

در شرایطی که فوتبال در بیشتر دنیا تعطیل است و چند کشور نیز با تدابیر بهداشتی شدید و بدون حضور تماشاگران مسابقات را برگزار می‌کنند اما در یک کشور فوتبال راه عادی و پیش از کرونای خود را می‌رود؛ ویتنام!

 

ویتنامی ها که به شدت طرفدار ورزش فوتبال هستند هفته گذشته برای تماشای دیدار حساس «نام دینه» و «هوانگ ژیا لای» مجوز حضور در ورزشگاه را دریافت کردند و مشتاقانه به باجه های باشگاه میزبان رفتند تا بلیت مسابقه را تهیه کنند. باتوجه به علاقه شدید طرفداران به تماشای بازی از نزدیک صف های طولانی در مقابل باجه بلیت فروشی به وجود آمد و حتی ویدیوها نشان می‌دهد که برخی از هواداران برای خرید بلیت درگیر هم شده اند!

 

بازی های لیگ ویتنام که حالا تیم ملی‌اش در جام ملت ها از فوتبال این کشور آبروداری کرد از روز 16 خرداد آغاز خواهد شد و احتمالا دوباره صف هایی به این شکل برای خرید بلیت به وجود خواهد آمد. نکته جالب این که مسئولان فوتبال ویتنام برای ایجاد فاصله فیزیکی نیمی از بلیت ها را فروختند اما در بازی جام ملی نیز طرفداران در کنار یکدیگر نشستند و فاصله فیزیکی را رعایت نکردند. البته آن ها ملزم به استفاده از ماسک و دستکش برای ورود به ورزشگاه هستند.

 

وبسایت Zing تصویری از بلیت فروشی در این کشور را منتشر کرده که با واکنش جالب طرفداران فوتبال مواجه شده است. یکی از آن ها نوشته: جای تعجب ندارد! طرفداران تیم «نام دینه» بسیار پرشور هستند و برای تماشای بازی تیمشان هرکاری می‌کنند!

 

در کشور ویتنام هیچ مورد فوتی به علت کرونا گزارش نشده و تنها نزدیک به 350 مبتلا وجود داشته است.

 

 

 

 

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .