خانه » اخبار » اخبار ورزشی » تعطیلی نوکمپ تا بهمن ماه؛ بارسا به سیم آخر زد!

تعطیلی نوکمپ تا بهمن ماه؛ بارسا به سیم آخر زد!

“” در باشگاه بارسلونا این روزها دو سناریو را دنبال می کنند. در روزهایی که فوتبال تعطیل است و هنوز مشخص نیست که می توان فصل 20-2019 را به اتمام رساند یا خیر.

هرچند یوفا از کشورهای عضو درخواست کرده تا بدون تعجیل منتظر فرصت مناسب برای از سرگیری لیگ ها بمانند و از هر گونه نیمه تمام گذاشتن فصل خودداری کنند ولی واقعیت این است که مشخص نیست خطر ابتلا به ویروس کرونا چه زمانی از بین خواهد رفت.

 

 

 

 

طبق ادعای لاونگواردیا باشگاه بارسلونا در بدترین حالت به بسته ماندن ورزشگاه نوکمپ تا ماه فوریه 2021 فکر می کند. در این سناریو فصل جاری نیمه تمام می ماند و فصل آینده از 15 سپتامبر شروع خواهد شد اما بازی ها بدون تماشگر و پشت درهای بسته خواهد بود.

اتفاقی که ضرر مالی زیادی به بارسا وارد خواهد کرد. در واقع هم بلیت فروشی برای بازی ها صورت نخواهد گرفت و هم تورهای توریستی ورزشگاه نوکمپ لغو خواهند شد.

 

در خوشبینانه ترین حالت بارسلونا بر این اعتقاد است که فصل جاری با انجام بازی های بدون تماشاگر در تابستان به اتمام می رسد و فصل بعد نیز از اواسط سپتامبر شروع خواهد شد. در این سناریو سران بارسا معتقدند می توان از 15 نوامبر 2020 بازی ها را با حضور تماشاگر برگزار کرد.

در هر دو صورت بارسا قطعا نمی تواند به سطح درآمدی که پیش از این تعیین کرده بود دست یابد و به خصوص از ناحیه بلیت فروشی دچار خسران زیادی می شود.

برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .