خانه » اخبار » اخبار ورزشی » تمرینات ساری برای هازارد و ویلیان خسته‌کننده بود

تمرینات ساری برای هازارد و ویلیان خسته‌کننده بود

ساری درابتدای فصل 19-2018 هدایت آبی های لندن را برعهده گرفت و علی‌رغم فراز و نشیب هایی که داشت توانست این تیم را به رتبه سوم لیگ برتر و قهرمانی لیگ اروپا برساند.

با این وجود این مربی باتجربه در پایان فصل به ایتالیا برگشت تا هدایت یوونتوس را برعهده بگیرد. اکنون زولا که کمک ساری در استمفوردبریج بود تایید کرد که بازیکنانی مانند هازارد و ویلیان نتوانستند با متدهای ساری کنار بیایند.

او به beIN Sports گفت: آنها بازیکنان بااستعدادی بودند مانند هازارد و ویلیان بازیکنانی که می دانند چطور با توانایی خودشان در بازی ها به پیروزی برسند اما از بعضی از تمریناتی که ما انجام می دادیم راضی نبودند. اما این تمرینات برای بقیه لازم بود.

 

 

صادقانه بگویم آنها درخشان بودند زیرا این تمرینات برای آنها خسته کننده بود اما آنها را کامل انجام می دادند و به همین دلیل بود که وقتی همه در حال افت بودند ما در هفته های پایانی فصل اوج گرفتیم.

در ابتدای فصل بازیکنان کاملا چیزی که ما می گفتیم را گوش می دادند و درخشان بودند. آنها از همه دستورات پیروی می کردند اما با سپری شدن فصل با تکراری شدن تمرینات و انجام بازی ها بازیکنان خسته شدند و تمرینات برای آنها هم خسته کننده شد.

اما این بخشی از کار ماست. گاهی اوقات نیاز است که شرایط خسته کننده شود اما وقتی چیزی خسته کننده می شود اما به انجام آن اصرار می کنید بهتر و بهتر می شوید.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .