خانه » اخبار » اخبار ورزشی » تمرین نورافکن قبل از مثبت شدن کرونا (عکس)

تمرین نورافکن قبل از مثبت شدن کرونا (عکس)

پس از آنکه امید نورافکن بازیکن سپاهان در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد مبتلا به کرونا شده است تصویری از او در کنار دو بازیکن دیگر تیم ملی امید و عضو باشگاه‌های استقلال و پیکان در فضای مجازی منتشر شد که در یک باشگاه بدنسازی هستند.

 

تصویر منتشر شده از نورافکن در یک باشگاه بدنسازی در حالی منتشر شده که رضا آذری(بازیکن استقلال) و محمد خدابنده‌لو(هافبک پیکان) و همچنین امیر مکوندی مربی بدنساز امیدهای پرسپولیس و سالار امینی مربی بدنساز تیم ملی نوجوانان در دوران مربیگری عباس چمنیان در کنار او هستند اما در واقع این تصویر جدید نیست و مربوط به یکی دو هفته اخیر هم نمی‌شود.

 

 

 

محمد خدابنده‌لو هافبک پیکان در این باره به می‌گوید: این تصویر که منتشر شده جدید نیست و برای روزهای پایانی سال ۹۸ است که در یک سالن بدنسازی در تهران تمرین می‌کردیم.

 

او ادامه داد: امید نورافکن یک هفته است در اصفهان حضور دارد که جواب آزمایش اولیه‌ی او منفی شده بود اما همانطور که او در اینستاگرام‌اش اعلام کرده امروز جواب تست‌اش مثبت شده است.

 

این هافبک تیم ملی امید یادآور شد: من سه روز پیش تست کرونا دادم که خدا را شکر هیچ مشکلی وجود نداشت و جواب آزمایش من منفی شد. دیروز هم قبل از تمرین تب‌سنجی کردند که خوشبختانه مشکلی وجود نداشت.

 

خدابنده‌لو عنوان کرد: خوشبختانه جواب آزمایش تمام بچه‌های تیم ملی امید که به همراه امید(نورافکن) تمرین می‌کردیم منفی شده و مشکلی وجود ندارد. البته شاید دفعه بعد که از ما تست گرفتند مثبت شد ولی آخرین آزمایش ما منفی بوده است.

او اضافه کرد: با امید در تماس هستم و امیدوارم هرچه زودتر بیماری او بهبود پیدا کند و به سلامتی کامل برسد.

 

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .