خانه » اخبار » اخبار ورزشی » تنش در لیورپول؛ تحقیق شورای شهر درباره بازی با اتلتیکو

تنش در لیورپول؛ تحقیق شورای شهر درباره بازی با اتلتیکو

شورای شهر بندر لیورپول اعلام کرد که درباره تاثیر دیدار دو تیم لیورپول و اتلتیکو مادرید که در اولین روزهای مطرح شدن اپیدمی کرونا در چارچوب لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه آنفیلد برگزار شد بر شیوع گسترده ویروس در شهر لیورپول تحقیقاتی رسمی انجام خواهد داد.

 

 

دیدار دو تیم در تاریخ 11 مارس آخرین دیدار مهمی بود که پیش از تعلیق فوتبال در این کشور برگزار شد. 52هزار تماشاچی در آنفیلد شاهد این بازی بودند و از جمله 3 هزار هوادار اتلتیکو از اسپانیا به لیورپول آمده و به تماشای این بازی نشستند. خیلی‌ها در آن زمان خواهان تعویق بازی بودند چرا که شهر مادرید در آن روزها به دلیل شیوع گسترده کرونا در قرنطینه به سر می‌برد. اما بازی برگزار شد و اتلتیکو توانست با شکست دادن لیورپول به مرحله یک‌چهارم نهایی رقابتها صعود کند.

 

 

شورای شهر لیورپول در بیانیه‌ای که منتشر کرده نوشت: شورای شهر لیورپول به همراه همکارانش از دانشگاه لیورپول و دانشگاه جان مورز به این تصمیم رسیده‌اند که درباره نقش دیدار دو تیم لیورپول و اتلتیکو مادرید در روز 11 مارس که در ورزشگاه آنفیلد برگزار شد در شیوع ویروس کرونا در این شهر تحقیقات رسمی انجام دهند.

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .