خانه » اخبار » اخبار ورزشی » تنش در PSG؛ سرمربی ایتالیایی وارد می شود؟

تنش در PSG؛ سرمربی ایتالیایی وارد می شود؟

هنوز شرایط توماس توخل سرمربی فعلی و آلمانی پاری سن ژرمن برای فصل بعد به طور قطعی مشخص نیست و اخباری در مورد احتمال جدایی او وجود دارد. نشریه اکیپ مدعی شد لئوناردو و ناصر الخلیفی در این رابطه اختلاف نظر دارند و شرایط نیمکت در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

 

 

به نظر می رسد لئوناردو علاقمند به همکاری با مکس آلگری سرمربی ایتالیایی و سابق یوونتوس است. آلگری بعد از سپری کردن پنج فصل فوق العاده در تورین پنج اسکودتو و دوبار رسیدن به فینال لیگ قهرمانان در طول یک سال اخیر بیکار بوده و احتمالا از تابستان امسال آماده بازگشت به عرصه مربیگری است. در این مدت نام آلگری برای هدایت تیم هایی چون بارسلونا رئال مادرید منچستریونایتد و آرسنال نیز مطرح شد.

 

اما ناصر الخلیفی علاقمند به حفظ ثبات و برقرار ماندن شرایط فعلی است و می خواهد باشگاه پاری سن ژرمن به همکاری با توماس توخل ادامه دهد. قرارداد سرمربی فعلی در سال 2021 به اتمام می رسد و اخراج او به منزله پرداخت غرامت نیز خواهد بود. البته به نظر می رسد سرنوشت این فصل لیگ قهرمانان نقشی حیاتی در آینده توماس توخل بازی کند و اگر پاری سن ژرمن برای اولین بار موفق به کسب قهرمانی شود تقریبا جدایی توخل در تابستان پیش رو غیرممکن خواهد بود.
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .