خانه » اخبار » اخبار ورزشی » توضیح پزشک شهرخودرو درباره دو عضو کرونایی این تیم

توضیح پزشک شهرخودرو درباره دو عضو کرونایی این تیم

دکتر مجید زاده رحیم در این باره گفت: بنابر اعلام سازمان لیگ مبنی بر تست گیری از اعضای باشگاه های فوتبال با هماهنگی انجام شده گروهی از پزشکان مجرب دانشگاه علوم پزشکی مشهد با حضور در کمپ تمرینی شهرخودرو اقدام به تست گیری از اعضا این تیم شامل بازیکنان کادر فنی کادر رسانه و عوامل اداری باشگاه کردند.

 

وی ادامه داد: قرار بود جواب این تست ها دیروز به دست ما برسد که با توجه به تعطیلی عید فطر پاسخ آزمایشات امروزز به دست ما رسید و بر این اساس تمامی تست ها  منفی اعلام شد اما دو نفر از اعضا باشگاه بعد از انجام تست با علایم بالینی  روبرو شدند که اقدامات پیشگیرانه برای آنها در نظر گرفتیم. با مشاهده و بررسی علائم اعلام شده از سوی این دو عضو باشگاه سریعا آنها را قرنطینه کردیم و در حال انجام اقدامات لازم برای انجام تست مجدد آنها هستیم.

 
دکتر زاده رحیم در بخش پایانی توضیحاتش اعلام کرد: پاسخ آزمایشات تکمیلی را تا شنبه به سازمان لیگ اعلام خواهیم کرد و در خصوص نحوه برگزاری تمرینات کادر فنی تصمیم گیری خواهد کرد. به بازیکنان نیز اطمینان دادیم که در حال حاضر مشکلی وجود ندارد و با توجه به اقدامات پیشگیرانه ای که از قبل داشتیم شرایط برای برگزاری تمرینات فراهم است.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .