خانه » اخبار » اخبار ورزشی » تیمو ورنر به درد چلسی می خورد

تیمو ورنر به درد چلسی می خورد

علیرغم تکذیب باشگاه لایپزیش به نظر می رسد تیمو ورنر به زودی با انتقالی 54 میلیون پوندی راهی لندن خواهد شد. میشاییل بالاک که از معدود آلمانی های تاریخ باشگاه چلسی به حساب می آید مدعی شد این انتقال به سود طرفین است و تیمو ورنر خیلی زود به شرایط خاص لیگ برتر عادت خواهد کرد.

 

میشاییل بالاک گفت: فکر می کنم این انتقال تصمیم خوبی برای هر دو طرف باشد. تیمو ورنر در این باشگاه جا می افتد و سبک فوتبال چلسی برای او مناسب است. فکر می کنم در چلسی او شانس بازی بیشتری هم داشته باشد و از نظر من این موضوع برای تیمو ورنر بسیار مهم است.

 

 

مطمئنا چلسی در تابستان امسال تقویت می شود و قرار است پول زیادی در این باشگاه خرج شود تا آنها دوباره در صدر فوتبال انگلیس قرار بگیرند. تیم جوان خوبی در چلسی ساخته می شود و این روند بسیار امیدوار کننده است. بزرگترین تفاوت در انگلیس این است که داوران به خصوص برای مهاجمان کمتر خطا می گیرند و سوت می زنند.

 

لیگ انگلیس بسیار پرفشارتر است و دوئل های بسیار بیشتری در ان شکل می گیرد. تیمو ورنر باید سریع به این شرایط عادت کند و این نکته مهمی است.  تیمو ورنر بازیکن قدرتمند و بسیار سریعی است اما او از نظر فیزیکی نیز در شرایط خوبی قرار دارد و به سرعت به فضای لیگ برتر عادت می کند.
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .