خانه » اخبار » اخبار ورزشی » جلسه مهم در اسپانیا برای تعیین تکلیف لالیگا

جلسه مهم در اسپانیا برای تعیین تکلیف لالیگا

روزنامه اسپانیایی آ اس می‌گوید با اینکه لالیگا اعلام کرده قصد دارد ادامه فصل این لیگ را از ماه خرداد آغاز کند ولی فوتبالیست‌های شاغل در این لیگ با این تصمیم مخالف هستند چرا که از یک طرف نگران ابتلای خود به کرونا هستند و از طرف دیگر تمایلی به دور ماندن طولانی‌‌مدت از خانواده‌هایشان و قرنطینه شدن در باشگاه‌ها ندارند.

 

 

بر اساس این گزارش تکلیف ادامه لالیگا ظرف دو سه روز آینده و در جلسه‌ تعیین‌کننده‌ای که قرار است بین شورای ورزش دولت اسپانیا فدراسیون فوتبال این کشور و لالیگا برگزار شود مشخص خواهد شد. یکی دیگر از علت‌های نارضایتی فوتبالیست‌های شاغل در لالیگا این است که اتحادیه بازیکنان فوتبال اسپانیا از این جلسه مهم کنار گذاشته شده است.

 

بعد از چند هفته درگیری لفظی و رسانه‌ای بین لالیگا و فدراسیون اسپانیا بر سر از سر گیری لیگ این کشور هدف از جلسه‌ای که به آن اشاره شد حل اختلافات بین این دو نهاد و رسیدن به تصمیم نهایی اعلام شده است.

 

 

در هر صورت لالیگا می‌داند که اگر بخواهد لیگ را آنطور که مد نظر دارد از تاریخ 17 خرداد آغاز کند باید رضایت بازیکنان را بدست بیاورد.

 

بازیکنان اسپانیایی علاوه بر  اینکه نگران مبتلا شدن به کرونا هستند از شرایط قرنطینه‌ای که توسط لالیگا اعلام شده هم ناراحتند. بر اساس اعلام رسانه‌های اسپانیایی لالیگا قصد دارد در شروع دوباره فصل بازیکنان هر تیم را در قرنطینه باشگاهی و دور از خانواده‌هایشان نگه دارد. قرنطینه‌ای که تا پایان فصل برقرار خواهد بود.

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .