خانه » اخبار » اخبار ورزشی » جنگ شماره یک در تراکتور بالا گرفت

جنگ شماره یک در تراکتور بالا گرفت

“” تراکتور در فصل جاری رقابت های لیگ برتر دو دروازه بان مطرح و باتجربه یعنی محمدرضا اخباری و رشید مظاهری را در اختیار داشت. اگرچه در لیگ برتر شانس بازی کردن به مظاهری رسیده اما در بازی های حذفی اخباری درون دروازه سرخپوشان ایستاده و حالا بار دیگر با ادامه مسابقات این رقابت شکل خواهد گرفت.

اخباری مدتی به دلیل مصدومیت دور از تمرینات بود اما او با آمادگی کامل برگشته و همراه با سایر دروازه بان های تراکتور این روزها زیر نظر مربی گلرهای تیم تمرین می کنند. اخباری چند روز قبل در مصاحبه ای گفته بود که برای فیکس شدن دوباره در تراکتور تلاش می کند حالا انگیزه زیادی برای رسیدن به ترکیب دارد. از این رو رقیب او نیز رشید مظاهری است که عملکرد خوبی داشته و یکی از دروازه بان های مطرح فوتبال ایران به شمار می رود.

در این شرایط با شروع دوباره تمرینات تراکتور و البته مسابقات لیگ برتر شاهد بالا گرفتن رقابت این دو گلر خواهیم بود تا بتوانند به ترکیب برسند.

یکی از مسائلی که نگرانی کادرفنی تراکتور را قبل تعطیلی مسابقات لیگ برتر برانگیخته بود 3 اخطاره بودن مظاهری بود. این دروازه بان اگر یک کارت زرد دیگر دریافت کند یک بازی محروم می شود وبه همین خاطر حالا نگرانی کادرفنی با بازگشت اخباری از بین خواهد رفت.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .