خانه » اخبار » اخبار ورزشی » جنگ نهایی؛ ال کلاسیکوی بزرگ برای فتح لالیگا(عکس)

جنگ نهایی؛ ال کلاسیکوی بزرگ برای فتح لالیگا(عکس)

بعد از یک وقفه سه ماهه که به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا در مسابقات فوتبال به وجود آمد رقابت‌های لالیگا از بامداد امروز با دیدار بین دو تیم سویا و رئال بتیس از سر گرفته شد که در این دیدار تیم میزبان با دو گل حریفش را از پیش رو برداشت.

 

لالیگا در فصل جاری یکی از جذاب ترین رقابت های خود را به لحاظ جنگ برای کسب عنوان قهرمانی پشت سر می گذارد. رئال مادرید که یک هفته پیش از تعلیق رقابت ها با پیروزی در الکلاسیکو به صدر جدول رسید خیلی زود و هفته بعد از آن با یک شکست روبرو شد تا دوباره صدرنشینی را به تیم رقیب یعنی بارسلونا هدیه داده باشد.

 

 

 

 

بلوگرانا در حال حاضر با 58 امتیاز در صدر جدول قرار گرفته و رئال مادرید با دو امتیاز کمتر آنها را تعقیب می کند. در شروع مجدد لالیگا اما بامداد روز یکشنبه بارسلونا مهمان مایورکا خواهد بود و رئال مادرید در ساعات پایانی همان روز در ورزشگاه دی استفانو به مصاف ایبار خواهد رفت.

 

رقابت تنگاتنگ قهرمانی در فصل جاری باعث شده که روزنامه کاتالانی اسپورت در آستانه از سرگیری دیدارهای دو تیم بارسلونا و رئال مادرید تیتر اصلی امروز خود را به این موضوع اختصاص دهد.

 

اسپورت با تیتر دوئل نهایی به این رقابت پرداخته و در بخشی از گزارش روی جلد خود آورده است: بارسلونا به عنوان شانس اصلی قهرمانی لالیگا را آغاز خواهد کرد. آن ها 11 مسابقه فینال فینال گونه و یک تقویم فشرده را پیش روی خود می‌بیند. از طرف کیکه ستین به دنبال این است که تیمش در همه بازی های باقی مانده به پیروزی برسد و رئال مادرید هم با بازگشت ادن هازارد و مارکو آسنسیو رویای قهرمانی لالیگا را در سر می‌پروراند.

 

 

 
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .