خانه » اخبار » اخبار ورزشی » حالا که پورموسوی بازنگشت، سراغ گزینه‌های دیگر می‌رویم

حالا که پورموسوی بازنگشت، سراغ گزینه‌های دیگر می‌رویم

”” و به نقل از میزان اکبر محمدی در ارتباط با قرعه‌کشی رقابت‌های فوتبال قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا اظهار داشت:  رقابت‌های فوتبال قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا حکم انتخابی جام جهانی زیر ۱۶ و ۱۹ سال را دارد. قرعه‌کشی این رقابت‌ها روز ۲۹ خرداد برگزار می‌شود و ۱۶ تیم حاضر در در این مسابقات رقبای خود را می‌شناسند.

 

وی در ادامه در خصوص سیدبندی این رقابت‌ها تصریح کرد: تیم نوجوانان ما در سید سوم قرار دارد و جوانان در سید چهارم جای گرفته است. تیم جوانان پیش از این در سید سوم بود اما به دلیل عملکرد ضعیفی که در دور قبل داشتیم به سید چهارم سقوط کرد. این عملکرد مربوط به پیش از دوران سیروس پورموسوی و مربوط به دوران فرهاد پورغلامی است.

 

رییس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال پیرامون استعفای پورموسوی و گزینه‌های جانشینی او افزود: امیدوار بودیم پورموسوی دوباره بازگردد و تلاشمان را کردیم تا موانع و مشکلات را حل کنیم و حالا که پورموسوی بازنگشت سراغ گزینه‌های دیگر می‌رویم. او ۵۰ درصد از راه را به خوبی پیش رفته و رویکرد ما در فدراسیون حمایت از مربیان است.

 

محمدی در مورد محل برگزاری رقابت‌های نوجوانان و جوانان خاطرنشان کرد: رقابت‌های نوجوانان آسیا در بحرین و مسابقات جوانان آسیا در ازبکستان برگزار می‌شود. چهار تیم برتر هر رقابت مجوز حضور در جام‌های جهانی زیر ۱۷ و زیر ۲۰ سال را کسب خواهند کرد.
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .