مجله اینترنتی ایما » اخبار » اخبار ورزشی » حدادی‌فر: از ته دل برای ارسلان خوشحالم!

حدادی‌فر: از ته دل برای ارسلان خوشحالم!

قاسم حدادی فر در این باره “مجله ایما” گفت: به ارسلان از صمیم قلب تبریک می گویم، من از او شناخت دارم، تنها هدفش بازی برای استقلال بود و از نزدیک دیدم چقدر برایش جنگید. من ارسلان را تحسین می کنم چون برای پوشیدن پیراهن استقلال خیلی مشتاق بود و خیلی برای آن تلاش کرد.

 

او در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نبود باشگاه اجازه جدایی مطهری را نمی داد هم گفت: من دقیق نمی دانم چه اتفاق هایی افتاد. با ارسلان مطهری تمرین می کردیم ولی یک روز دیدیم نیامده و با استقلال قرارداد امضا کرده است. حتما توافقی بین او و باشگاه انجام شده بوده که این انتقال صورت گرفت. خداییش او تا روزی که در ذوب آهن کار کرد عالی بود و جانشین های این بازیکن هم تمام تلاش شان را می کنند.

 

کاپیتان ذوب آهن در مورد اینکه آیا دوست نداشت اتفاقی که برای ارسلان مطهری رخ داد برای او هم بیفتد هم گفت: من چیز زیادی در این فوتبال ندارم جز پیراهن ذوب آهن که از بچگی افتخار پوشیدن آن را داشته ام و تا کنون از تن خارج نکرده ام.

وی افزود: خیلی وقت ها به من پیشنهاد شده بود ولی در نهایت آن لحظه آخر در تیمی ماندم که آن را دوست دارم. دوست دارم سال های آخر فوتبالم در ذوب آهن بمانم ولی دوست داشتم در این تیم  قهرمان لیگ برتر شوم. خیلی ها گفتند از ذوب آهن برو تا پیشرفت کنی ولی من از انتخابم پشیمان نیستیم.

 

حدادی فر در مورد بازی با استقلال هم گفت: واقعا به استقلال تبریک می گویم، آنها تیم خوبی هستند و خوب بازی می کنند. همیشه استقلال خطرناک بوده و مصدومان پرتعداد از قدرت این تیم کم نمی کند. همیشه بازی با استقلال یک بازی خیلی سخت بوده است و ما در این 15 روز خیلی تمرین کرده ایم و می توانیم برابر این تیم نتیجه خوبی بگیریم.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .