خانه » اخبار » اخبار ورزشی » حریف استقلال قید مدافع ملی‌پوش خود را زد

حریف استقلال قید مدافع ملی‌پوش خود را زد

مطبوعات عربستانی گزارش دادند که سعید الموالد بازیکن تیم الاهلی عربستان پس از اختلافاتی که با مدیران تیم پیدا کرده است در نهایت تا پایان فصل از این تیم جدا خواهد شد.

 

اختلاف اصلی این بازیکن و مدیران تیم به فصل نقل و انتقالات زمستانی برمی گردد که مسئولان باشگاه الاهلی  بدون اطلاع وی نام او را در لیست فروش تیم قرار داده بودند و همین موضوع باعث عصبانیت این بازیکن و در نتیجه جدل های وی و مدیران الاهلی شد.  

 

سعید الموالد پس از شنیدن نام خود از زبان یکی از مدیران باشگاه های عربستانی به عنوان گزینه ورود به این تیم در فصل نقل و انتقالات زمستانی شگفت زده شد و این رفتار مسئولان تیم را به شدت غیرحرفه ای توصیف کرد چرا که وی مدعی بود حداقل باید از این اقدام مدیران الاهلی آگاهی می داشت تا بتواند تصمیم منطقی را برای ادامه دوران فوتبال خود بگیرد.

 

روزنامه عکاظ در این باره می نویسد که مسئولان تیم الاهلی پس از ناکامی در ترانسفر این بازیکن به تیم دیگر در فصل نقل و انتقالات زمستانی با گرفتن تاییدیه والدان میلوویچ سرمربی تیم قطعا این بازیکن را پس از پایان بازی های این فصل لیگ عربستان به تیم دیگری خواهند فرستاد.

 

این مدافع ملی پوش که در دو سال اخیر با پیراهن الاهلی به میدان می رفت پیش از پیوستن به این تیم در عضویت تیم رقیب این تیم یعنی الاتحاد عربستان بود و برای این تیم در لیگ حرفه ای عربستان به میدان می رفت.  

 

باشگاه الاهلی عربستان با حضور در گروه اول لیگ قهرمانان آسیا با تیم استقلال همگروه است و در حال حاضر با 4 امتیاز در صدر جدول این گروه قرار دارد.

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .