خانه » اخبار » اخبار ورزشی » حضور همزمان رونالدو و دیبالا درون زمین آسان نیست

حضور همزمان رونالدو و دیبالا درون زمین آسان نیست

بسیاری معتقد هستند که مائوریتزیو ساری باید از پائولو دیبالا و کریستیانو رونالدو در بخش هجومی خود استفاده کند. با این حال سرمربی ایتالیایی بارها از این موضوع به عنوان یک اتفاق دشوار یاد کرده و حالا نیز در مصاحبه با اسکای اسپورتس دوباره به آن اعتراف کرده است.

 

 

 

 

ساری در این باره گفت: دیبالا یک پدیده محسوب می‌شود و تنها مشکل ما این است که حضور همزمان او در کنار کریستیانو رونالدو درون زمین کار آسانی نیست. با این حال آنها همواره تفاوت‌ها را ایجاد می‌کنند. استفاده همزمان از این دو نفر در یک سطح تاکتیکی اصلاً کار راحت حساب نمی‌آید اما وقتی چنین بازیکنانی با این کیفیت در دسترس هستند تیم باید خود را به لحاظ حمله و دفاع کاملاً هماهنگ کند. اگرچه این یک مشکل دلپذیر برای ماست.

 

ساری درباره میرالم پیانیچ نیز گفت: به نظر می رسد که شرایط او از دوران پیش از قرنطینه بهتر شده است. من با میرالم صحبت‌های زیادی داشتم و او نمی‌تواند ۴ یا ۵ بازی را پایین‌تر از استانداردهای خود پشت سر بگذارد. اتفاقی که اخیرا رخ داده است. او با من موافقت کرد و در ابتدا تلاش کرد تا قدرت عکس العمل نشان دهد‌. پیانیچ باید به خودش اطمینان داشته باشد.

 

 

 
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .