خانه » اخبار » اخبار ورزشی » حمیداوی:از پرسپولیس رسما شکایت کردیم

حمیداوی:از پرسپولیس رسما شکایت کردیم

” ” فرهادحمیداوی مالک شهرخودرو در یک برنامه تلویزیونی در این رابطه گفت:” ما برای  رضایتنامه گل‌محمدی با پرسپولیس قراردادی امضا کردیم ولی متاسفانه تا امروز آن ها بدعهدی کردند و فقط یک چهارم مبلغ اصلی یعنی 1.5 میلیارد تومان اول را داده اند.”

او افزود:” متاسفانه این عزیزان تا امروز فقط قول و وعده داد و  تا امروز 8-9 بار وعده شنبه آینده را شنیدم ولی هنوز شنبه نیامده است. با این حال چون چند بار مدیران این باشگاه زمان خواستند و دوست نداشتم رو به روی مدیران پرسپولیس قرار بگیرم شکایت نکردم ولی چند روز پیش شکایت رسمی خود را از باشگاه پرسپولیس انجام دادیم.”

علاوه بر دو چک باشگاه پرسپولیس که برگشت خورده یک فقره چک ضرر و زیان نیز در اختیار شهرخودرو قرار دارد:”بابت هر روز تاخیر روزی یک میلیون تومان ضرر و زیان باید بگیریم و مجموع مطالبات ما 6 میلیارد تومان است.” او البته هرگونه فشار برای شکایت نکردن از باشگاه پرسپولیس را رد کرده و گفت:” ما شکایت را کرده ایم ولی فشار در زمان جذب گل‌محمدی بود.”

 

او هرگونه شایعه بازگشت گل محمدی به شهرخودرو را نیز تکذیب کرده و گفت:”گل محمدی دوست دارد در پرسپولیس مربیگری کند من فکر می‌کنم این اتفاق ختم به خیر خواهد شد.” 

مالک شهرخودرو اما در ادامه با بیان اینکه شاید از جریمه پرسپولیس بگذرد گفت:” ما اصل مطلب را اما می خواهیم. روزی که با آقای انصاری فرد در دفترم جلسه داشتم عددی را برای صدور رضایتنامه گل‌محمدی اعلام کردم که این انتقال صورت نگیرد ولی آنها قبول کردند و این اتفاق افتاد. فکر می‌کنم همه عزیزانی که اطلاعات جزئی از فوتبال دارند می‌دانند اگر گل محمدی در تیم ما می‌ماند ما امسال قطعا آسیایی می‌شدیم ولی به جایگاه اول تا سوم نگاه داریم.” 

موضوع قابل توجه اما این است در این روزها هیچ کنشی از سوی باشگاه پرسپولیس برای حل مشکلات  مالی این باشگاه دیده نمی شود. در حال حاضر این باشگاه فقط سه عضو هیات مدیره دارد و بدون مدیرعامل رسمی اداره می شود. در شرایطی که چک های مالک شهرخودرو برگشت خورده و جریمه ها و بدهی های خارجی هم وجود دارند جلسات با بازیکنان طلبکار نیز تا الان بی نتیجه بوده است تا این فرضیه شکل بگیرد که این مجموعه مدیریتی پرسپولیس توان حل این مشکلات بزرگ را ندارد.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .