خانه » اخبار » اخبار ورزشی » خبر بد به یووه و اینتر؛ خبری از تخفیف نیست!

خبر بد به یووه و اینتر؛ خبری از تخفیف نیست!

نمایش های درخشان فدریکو کیه زا در سال های اخیر در ترکیب فیورنتینا او را تبدیل به یکی از بازیکنان کلیدی این باشگاه و تیم ملی ایتالیا کرده و باشگاه های بزرگ در داخل و خارج از ایتالیا به دنبال جذب این وینگر تکنیکی هستند. اما نشریه توتواسپورت امروز در گزارشی مدعی شد فیورنتینا برای فروش این بازیکن تخفیف نخواهد داد.

 

 

روکو کمیسو مالک آمریکایی و متمول فیورنتینا خواهان حفظ فدریکو کیه زا برای فصل بعد است و به مشتریان این ستاره 22 ساله اعلام کرده تنها با رقم 70 میلیون یورو اجازه فروش او را صادر خواهد کرد. اینتر و یوونتوس و همچنین باشگاه منچستریونایتد در ماه های اخیر برای جذب فدریکو کیه زا اعلام آمادگی کرده اند.

 

با توجه به احتمال فراوان انتقال لائوتارو مارتینز به بارسلونا اینتر به دنبال یک گزینه جانشین برای فصل بعد است و آنتونیو کونته معتقد است فدریکو کیه زا می تواند زوج مناسبی را در کنار روملو لوکاکو تشکیل دهد. همچنین یوونتوس نیز مدت هاست برای خرید او تلاش می کند و اوله گونار سولسشر نیز از هواداران بازی کیه زا محسوب می شود. بدین ترتیب ممکن است فدریکو کیه زا یک فصل دیگر نیز در فیورنتینا باقی بماند و در تابستان سال 2021 و بعد از جام ملت های اروپا این باشگاه را ترک کند.
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .