خانه » اخبار » اخبار ورزشی » خبر خوب برای تیم های خواهان ماسیمیلیانو آلگری

خبر خوب برای تیم های خواهان ماسیمیلیانو آلگری

ماسیمیلیانو آلگری ۵ فصل فوق العاده را در یوونتوس پشت سر گذاشت. او با این تیم تورینی تمام جام‌های داخلی ممکن را درو کرد و اگرچه در کسب جام لیگ قهرمانان اروپا ناکام بود اما دوبار با یوونتوس به فینال این رقابت‌ها راه یافت تا کارنامه پرباری را از خود ثبت کرده باشد.

 

آلگری اما در تابستان گذشته بالاخره از یوونتوس جدا شد و جای خود را به مائوریتزیو ساری داد. در حالی که بعد از آن شایعاتی درباره تیم بعدی این سرمربی ۵۱ ساله مطرح شد اما او ترجیح داد که مدتی به دور از فوتبال باشد.

 

 

 

 

حالا و در همین رابطه گاتزتا دلو اسپورت مدعی شده که ماسیمیلیانو آلگری در آستانه بازگشت به فوتبال قرار دارد. بر اساس گزارش گاتزتا آلگری ترجیح می‌دهد که در ایتالیا به سرمربیگری ادامه دهد اما به به نظر می رسد که گزینه چندانی برای او در سری آ وجود نداشته باشد؛ موضوعی که می تواند او را مجبور به ترک ایتالیا و سرمربیگری در کشور دیگری کند.

 

از طرفی گفته می‌شود در صورتی که اوله گنار سولسشر نتواند در فصل پیش رو سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را برای منچستریونایتد کسب کند از هدایت شیاطین سرخ بر کنار خواهد شد و به احتمال فراوان آلگری به اولترافورد خواهد رفت. از طرف دیگر گفته می‌شود که این سرمربی ایتالیایی یکی از گزینه‌های جانشینی توماس توخل در پاری سن ژرمن نیز محسوب می‌شود.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .