خانه » اخبار » اخبار ورزشی » خبر خوب به لیونل مسی و یان اوبلاک

خبر خوب به لیونل مسی و یان اوبلاک

“” هنوز مشخص نیست روند ادامه فصل چگونه خواهد بود و بازی های مختلف در سراسر اروپا چگونه ادامه می یابد. شائبه ای در مورد کارنامه بازیکنان گل های زده و کلین شیت ها و آماری از این دست منتشر شده اما معاون رئیس فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال (IFFHS) مدعی شد 19 گل به ثمر رسیده توسط لیونل مسی و رکورد یان اوبلاک دروازه بان که با 21 گل کمترین تعداد گل را دریافت کرده محاسبه خواهد شد.

 

 

ژوزه دل اولمو گفت: “مسابقات این فصل ممکن است به دلیل وجود شرایط فوق العاده متوقف شده یا لغو شود همانطور که در حال حاضر شرایط اینگونه است اما هر چه تاکنون رخ داده رسمی بوده و محسوب می شود. بازی هایی که تا امروز برگزار شده حساب می شود عملکردهای فردی به کارنامه بازیکنان اضافه شده و نتایج هنوز هم معتبر است.

 

اینکه در نهایت چه تصمیمی در مورد مشخص شدن تیم قهرمان و تیم های سقوط کننده گرفته شود موضوع دیگری است اما دیدارهایی که تا به حال انجام شده رسمی بوده و نتایج آن محاسبه خواهد شد و به کارنامه ها اضافه می شود.

 

همه گل های مسی و هر بازیکن دیگری محاسبه می شود زیرا روند عادی به جز چند روز مسابقه نهایی این رقابت ها به اتمام رسیده است. به عنوان مثال اگر اینکه آیا رئال ساراگوسا به لالیگا راه خواهد یافت یا خیر دیگر تصمیمی از سوی دولت خواهد بود.”

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .