خانه » اخبار » اخبار ورزشی » خبر خوب کیکه ستین به هواداران بارسلونا

خبر خوب کیکه ستین به هواداران بارسلونا

بارسلونا فردا در شرایطی به مصاف مایورکا خواهد رفت که در حال حاضر با برتری دو امتیازی نسبت به رئال مادرید در صدر جدول لالیگا قرار دارد. کیکه ستین در نشست خبر پیش از این دیدار حاضر شد و در مورد شرایط ستاره های مصدوم تیمش توضیحاتی ارائه داد.

 

کیکه ستین گفت: ما بعد از مدتی به اینجا آمده ایم. من می خواهم برای خانواده های همه قربانیان پیام دوستی ارسال کنم و آرزو می کنم کسانی که مریض هستند هر چه سریعتر بهبود یابند. ما واقعا نمی دانیم که شرایط تیم چگونه خواهد بود و نمی دانم آیا قرار است همان بارسلونای نیز از شیوع ویروس باشیم و با اینکه تیمی متفاوت خواهیم بود. واقعیت این است که ما با انگیزه بسیار خوبی کار می کنیم و می توان این موضوع را در تمرینات احساس کرد.

 

 

شرایط لوییس سوارز: مطمئنا او قادر به بازی کردن است اما نه برای 90 دقیقه. ما بعد از 5 ماه ریسک نمی کنیم و سوارز به چند بازی برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت نیاز دارد.

 

مصدومیت لیونل مسی: شرایط او بسیار خوب است و مسی به خوبی تمرین کرده و مشکلی ندارد. مسی و بسیاری از این بازیکنان می دانند که در صورت لزوم چگونه شرایط را پیش ببرند. اگه مسی یا بازیکن دیگری مشکل پیدا کند اولین نفر به خودم خواهند گفت و من به بازیکنا بارسلونا اعتماد کامل دارم.

 

 

بازی کردن قبل از رئال مادرید: مشخص نیست که بهتر است قبل از از رقیب بازی کنید و من ترجیح می دهم قبل از رئال مادرید تیمم را به میدان بفرستم. زیرا شما اگر پیروز شوید کارتان را انجام داده اید و اگر امتیاز از دست بدهید می توانید انتظار داشته باشید که این اتفاق برای رقیب تکرار شود. اما من اهمیتی به این مسائل نمی دهم و ما باید در مورد پیروزی در مایورکا و حفظ این فاصله فکر کنیم.

 

شرایط احتمالی لیگ قهرمانان: دیدار با ناپولی در ورزشگاهی دیگر به ما ضربه خواهد زد زیرا ما در خانه ناپولی بازی کردیم و خواهیم دید که اتفاقی رخ خواهد داد.
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .