خانه » اخبار » اخبار ورزشی » خلیل زاده: شورای سیاست گذاری معنی نمی دهد

خلیل زاده: شورای سیاست گذاری معنی نمی دهد

اسماعیل خلیل زاده در این باره گفت: من استعفا نداده ام. به هرحال فضای مجازی است و از این اخبار کار می شود.


او در مورد شایعه اختلاف در هیئت مدیره استقلال گفت: براساس اساسنامه انتخاب مدیران زیر مجموعه مدیرعامل برعهده خود مدیرعامل است. او می تواند هر معاونی را می خواهد بیاورد. مدیرعامل ها معمولا مشورت می کنند ولی من شنیدم که مدیر روابط عمومی باشگاه استعفا کرده است.

 

رییس هیئت مدیره استقلال در مورد شورای سیاست گذاری باشگاه گفت: من این را هنوز ندیده ام و در جلسه هیئت مدیره سوال می کنم که موضع چه هست. شورای سیاست گذاری معنی نمی دهد ولی من نمی دانم اصلا این خبر صحت دارد یا نه. من تماسی نداشتم که بدانم چه خبر است و شاید من نبوده ام و چنین چیزی مصوب شده است. البته هفته پیش جلسه هیئت مدیره استقلال بود شاید چنین چیزی نوشته شده و من ندیده ام.

وی افزود: من از قبل از عید به دلیل بیماری چیزی را امضا نکرده بودم و همه جمع شد و باهم این کار را کردم باید ببینم اصلا شورای سیاست گذاری چه هست و بعد به شما توضیح بدهم.

 

خلیل زاده در مورد اینکه شورای سیاست گذاری در چارت باشگاه وجود ندارد هم گفت: راستش هرچه هست باید زیر مجموعه هیئت مدیره باشد اما چارت باشگاه هنوز تصویب نشده است. شما درست می گویید وقتی هیئت مدیره و سهامدار وجود دارد بالاترین مرجع بعد از مجمع بالاترین مقام است چنین شورایی نمی تواند بالای هیئت مدیره قرار بگیرد.

 

او در مورد اینکه در جلسات شرکت نمی کند هم گفت: من شرکت می کنم و به خاطر کرونا و فوت همسرم مدتی نبودم اما در دو جلسه آخر حضور داشتم و جلسه را خودم برگزار کردم.
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .