خانه » اخبار » اخبار ورزشی » خوشبینی سوسیداد به حفظ ستاره نروژی رئال

خوشبینی سوسیداد به حفظ ستاره نروژی رئال

در سال ۲۰۱۵ بود که مارتین اودگارد به رئال مادرید پیوست. ستاره جوان نروژی که از 16 سالگی برای تیم ملی بزرگسالان کشورش نیز بازی می کند پس از نیم فصل حضور در رئال و انجام یک بازی به تیم دوم رفت و سال ۲۰۱۷ به هیرنفین قرض داده شد. او پس از یک دوره حضور قرضی دیگر در ویتسه آرنهایم تابستان امسال به صورت قرضی و با قراردادی دو ساله راهی رئال سوسیداد شد و حالا به پدیده این فصل لالیگا تبدیل شده است.

 

 

 

 

اودگارد در فصل جاری یکی از بهترین بازیکنان رئال سوسیداد بوده و حتی می توان از او به عنوان یکی از با کیفیت ترین بازیکنان لالیگا نیز یاد کرد. با توجه به فرم فوق العاده این ستاره نروژی بسیاری معتقد هستند که رئال مادرید باید این بازیکن را از تابستان آینده به سانتیاگو برنابئو بازگرداند.

 

طی هفته‌های گذشته اما صحبت های زیادی در رابطه با احتمال فراوان بازگشت اودگارد به رئال مادرید در نقل و انتقالات پیش رو مطرح بوده است. با این حال به نظر می رسد باشگاه رئال سوسیداد امیدوار است که ستاره نروژی حداقل برای یک سال دیگر و تا پایان فصل ۲۱-۲۰۲۰ در این تیم ماندگار شود؛ موضوعی که روبرتو اولابه مدیر ورزشی سوسیداد نیز نسبت به آن ابراز امیدواری کرده است.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .