خانه » اخبار » اخبار ورزشی » دادرس: در کمیته استیناف کودتا کرده‌اند

دادرس: در کمیته استیناف کودتا کرده‌اند

”” و به نقل از میزان مهدی دادرس در ارتباط با اظهارات علیرضا صالحی رییس کمیته استیناف که گفته بود اعضای کمیته استیناف او را طرد کردند اظهار داشت: متاسفانه یک ماه و نیم است که جلسات کمیته را به من اطلاع نمی‌دهند و این از بی معرفتی آقایان است. من هم بر مسائل حقوقی احاطه دارم و هم بر موضوعات فوتبالی. به نظرم آقایان به اینکه بقیه به من احترام می‌گذارند حسادت می‌کنند.

 

وی در ادامه در خصوص عدم دعوت از او برای شرکت در جلسات کمیته تصریح کرد: متاسفانه رفتاری که با من شده ناجوانمردانه است. در کمیته استیناف کودتا کرده‌اند! من فقط در مورد مسائل فوتبالی مصاحبه کرده‌ام و از آن‌چه که گفته‌ام آگاهی کامل داشتم. آقای صالحی که حکم من را نداده حکم من را رییس فدراسیون فوتبال داده است و در حال حاضر هم مسئولیت حکم من با سرپرست فدراسیون فوتبال است.

 

عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در پایان پیرامون واکنش خود به رفتار سایر اعضا با او خاطرنشان کرد: در مقطع زمانی کنونی فدراسیون فوتبال دغدغه و مشکلات زیادی دارد و من سکوت می‌کنم تا آرامش فدراسیون به هم نریزد. متاسفانه کمیته می‌خواهد همان کاری را با من کند که سال گذشته با عباس موسوی کردند و او مجبور به استعفا شد.
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .