خانه » اخبار » اخبار ورزشی » دادرس: سپاهان می‌تواند به دادگاه CAS شکایت کند

دادرس: سپاهان می‌تواند به دادگاه CAS شکایت کند

مهدی دادرس عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال پس از جلسه نهایی کمیته استیناف درباره نتیجه نهایی دیدار پرسپولیس و سپاهان گفت: همان نتیجه سه بر صفر به سود پرسپولیس تایید شد ضمن اینکه جریمه 150 میلیون تومانی از نظر ما قابل قبول بود و تنها محرومیت نیمی از تماشاگران سپاهانی را که کمیته انضباطی اعلام کرده بود را ما لغو کردیم. چون آنها برای بازی بعدی باید پنجاه درصد از بلیط بازی خود را می فروختند ما آن را برداشتیم تا هر چه می توانند به فروش برسانند.

 

او درباره احتمال شکایت سپاهانی ها به دادگاه جهانی cas گفت: بله آنها می توانند به مراجعی بالاتر مانند cas شکایت کنند و اتفاقا اگر شکایت کنند خیلی هم خوب است چرا که در آن صورت ما می فهمیم باشگاه های مان چقدر پولدار هستند و هفتصد هشتصد میلیون تومان هزینه می کنند که پرونده خود را به cas ببرند. در این صورت چهار پنج نفر به سوییس می روند که خیلی هم خوش می گذرد دادگاه cas هم که این روزها بی پول است استقبال می کند و از طرفی ما هم خوشحال می شویم چرا که قطعا این دادگاه هم نظر ما را تایید می کند.

 

دادرس در پایان گفت: ما دو ساعت و نیم روز پنجشنبه و سه ساعت و نیم هم امروز جلسه داشتیم و درباره کوچکترین ابهامات و بندها هم صحبت کردیم تا چیزی جانیفتد و به همین دلیل به شما اطمینان می دهم که همه چیز لحاظ شده و درباره تک تک اتفاقات ساعت ها بحث کردیم و در نهایت به نتیجه رسیدیم.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .