خانه » اخبار » اخبار ورزشی » دانشگر: زمین انقلاب شبیه چمن سیزده به در شده است

دانشگر: زمین انقلاب شبیه چمن سیزده به در شده است

بازیکنان استقلال در شرایطی این روزها منتظر شروع تمرینات هستند که آنها ماه ها است پولی از باشگاه دریافت نکرده اند و این موضوع باعث دلخوری آنها شده است.

 

محمد دانشگر در گفت و گو با صحبت های جالبی به زبان آورد که در ادامه آن را می خوانید:

 

بچه ها تحت فشار هستند

 
شش ماه بدون اینکه دریافتی داشته باشیم بدون کوچکترین حرفی برای استقلال بازی کردیم و حتی یک کلمه حرف نزدیم. شب عید هم پولی نگرفتیم و همین مسأله باعث شد به بازیکنان فشار وارد شود و واقعا شرایط ما سخت است.در شرایط فعلی واقعا بازیکنان برای مخارج روزانه شان با مشکل روبرو هستند و کار بیش از چیزی که فکر کنید سخت است.

 

پیشکسوتان تاج سر ما هستند

 

من مطمئنم هستم از مصاحبه روز گذشته فرشید اسماعیلی سو برداشت شده است. برای هیچ کس به اندازه اسماعیلی احترام به بزرگتر و پیشکسوت مهم نیست و آقایان جباری فنونی زاده و کلا همه کسانی که در این باشگاه زحمت کشیده اند تاج سر ما هستند. اگر استقلال به این بزرگی و عظمت رسیده به خاطر تلاش های این بزرگان است و ما همه این را خوب می دانیم. فرشید را من خوب می شناسم و او هرگز به بزرگتر خود بی احترامی نکرده و نمی کند.

 

شاید اسماعیلی دوست نداشته باشد بگویم ولی …..


شاید فرشید دوست نداشته باشد من بگویم ولی او شب عید به ماساژورها و تدارکات تیم پول داد تا آنها با جیب خالی به خانه نروند. او دلسوز استقلال است و این را می توانید از تمام بچه ها سوال کنید. مطمئنا فرشید اگر حرفی زده به خاطر دلسوزی بوده است.

 

از دیدن زمین انقلاب شوکه شدم

 

چند وقت پیش برای دویدن به جاده سلامتی انقلاب رفتم و زمانی که زمین تمرین مان را دیدم شوکه شدم مثل عکسی که امروز منتشر شده بود چمن بلند بود و روی آن گل و گیاه سبز شده است. باور کنید مثل چمن هایی شده بود که مردم در سیزده به در روی آن می نشینند. ما بزرگترین باشگاه ایران هستیم و باید چند روز دیگر در چنین زمینی تمرین کنیم که خودتان شرایطش را می دانید.


ما پشت آقای سعادتمند هستیم ولی ….

من خودم تا حالا آقای سعادتمند را ندیده ام ولی ایشان مدیرعامل و عضوی از تیم ما هستند. ما همه پشت ایشان هستیم و کمک می کنیم مسائل حل شود ولی او باید بداند مشکل ما خیلی زیاد است و باید همت کنند تا شرایط درست شود. مطمئنم باشید این شرایط در شأن استقلال نیست و آقای سعادتمند باید تلاش کنند مشکلات حل شود.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .