خانه » اخبار » اخبار ورزشی » داوید سیلوا، مربی بعدی دست‌پرورده پپ؟

داوید سیلوا، مربی بعدی دست‌پرورده پپ؟

“” داوید سیلوا ستاره اسپانیایی که برای خداحفظی با منچسترسیتی آماده می‌شود می‌گوید ممکن است بعد از آویختن کفش‌هایش به دنیای مربی‌گری وارد شده و به عنوان دستیار سرمربی بزرگ این تیم پپ گواردیولا فعالیت کند.

 

 

داوید سیلوای 34ساله آخرین ماه‌های قراردادش با سیتی را سپری می‌کند. سیلوا قصد ندارد قرارداد خود را تمدید کند و قصد دارد بعد از ده سال حضور در انگلیس چالش دیگری را تجربه کند. سیلوا هنوز برنامه‌ای برای بازنشستگی ندارد ولی می‌گوید در آینده نزدیک چاره‌ای جز این نخواهد داشت و برای آن زمان برنامه‌هایی دارد.

 

سیلوا در گفتگو با تلویزیون منچسترسیتی گفت:” من اوایل علاقه‌ای به مربی‌گری نداشتم ولی همینطور که زمان می‌گذرد علاقه‌ام بیشتر می‌شود. شاید وقتی بازنشسته شدم به دنیای مربی‌گری وارد بشوم. البته هنوز کاملا مطمئن نیستم چون دلم می‌خواهد چند سال دیگر بازی کنم”.

 

 

داوید سیلوا در دوران فوتبالی خود با تعدادی از مربیان بزرگ دنیا کار کرده و تجربیات گرانبهایی آموخته. او در حال حاضر زیر نظر پپ گواردیولا کار می‌کند و از جمله مربیانی که سابقه کار با آنها را دارد می‌توان به کلودیو رانیری رونالد کومان اونای امری لوئیس آراگونس و ویسنته دل‌بوسکه اشاره کرد.

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .