خانه » اخبار » اخبار ورزشی » درودگر: براساس نامه معاون رئیس جمهور عمل می کنیم

درودگر: براساس نامه معاون رئیس جمهور عمل می کنیم

” ” مشکلات مالی حاصل از تعطیلی مسابقات در حالی می تواند برای فدراسیون فوتبال دردسرساز شود که این فدراسیون پیش از این با مشکلات مالی مواجه بوده و اکنون نیز با چالش های بزرگی مثل تغییر و تصویب اساسنامه و تعیین رئیس فدراسیون روبرو است. صادق درودگر عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال امروز در مقابل ساختمان فدراسیون فوتبال پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود هرچند او نسبت به برخی مسایل از جمله ماجرای پرونده مارک ویلموتس و اصلاحات اساسنامه اظهار بی اطلاعی کرد.

درودگر درباره سررسید بدهی 30 میلیارد تومانی فدراسیون به شستا گفت:” کارهای این پرونده در حال انجام است. هرچه ستاد تحرین تصمیم بگیرد همان می شود. آقای جهانگیری(معاون رئیس جمهور) نامه ای نوشته اند که ما براساس آن عمل می کنیم.”

او افزود:”من فکر می کنم جایی  که مجموعه ای که  68 شرکت دارد در حوزه تبلیغات باید شرکت کند و این به نفعشان است. انشالله مسابقات ملی شروع شد اثرات خیلی خوبی خواهند دید.”

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با ابراز بی اطلاعی از اصلاحات اساسنامه درباره وضعیت قراردادهای اقتصادی و تجاری فدراسیون با توجه به تعطیلی مسابقات افزود:”این قراردادها ملغی نشده اند. قراردادهای ما براساس تعداد بازی است . اگر مسابقات برگزار شود طرفین تعهداتشان را انجام می دهند اما اگر بازی ها برگزار نشود براساس قانون به تعداد مسابقاتی که برگزار شده تسویه حساب می کنیم.”

درودگر در ادامه با تایید شروع کار مهدی محمد نبی در پست دبیرکلی گفت:” آقای نبی کارش را شروع کرده و زحمت زیادی می کشد و همه با ایشان هماهنگ هستند.”

او همچنین در پایان در رابطه با قرارداد اسکوچیچ گفت:” بارها راجع به قرارداد اسکوچیچ صحبت کردم. ایشان باید مسابقات مقدماتی جام جهانی را برگزار کند و کلیه مسایل حوزه اختیارات فدراسیون و ایشان در قرارداد نوشته شده است.”

برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .