خانه » اخبار » اخبار ورزشی » دری که به روی ستاره ایتالیایی بسته شد! (عکس)

دری که به روی ستاره ایتالیایی بسته شد! (عکس)

رقابت های در تاریخ 20 ژوئن مجددا شروع می شود و به بازیکنان گفته شده که برای ورود به زمین های تمرینی و ورزشگاه ها مدارک معتبر پزشکی دال بر عدم ابتلا به ویروس کرونا ارائه دهند. اما ماریو بالوتلی هنگام رفتن به کمپ تمرینی برشا چنین مدارکی ارائه نداده و در واقع تست او تا امروز معتبر نبوده و به همین دلیل اجازه ورود به کمپ از سوی تدارکات به او داده نشده است.

 

اخبار حاکی از آن بود که باشگاه برشا به برخی بازیکنان تا روز چهارشنبه اجازه داده بود که در روزهای انتخابی به تمرین بپردازند. بالوتلی پیش از این گواهی پزشکی را برای مدیران برشا ارسال کرده و به آنها اطلاع داده بود به علت ابتلا به عفونت دستگاه گوارشی قادر به تمرین کردن نیست.

 

به نظر می رسد با این تفاسیر دوران حضور ماریو بالوتلی در باشگاه برشا رو به پایان باشد. در روزهای ابتدایی هفته اخباری در مورد اخراج شدن او از این باشگاه منتشر شده بود و به نظر می رسد مدیران برشا درخواستی در مورد فسخ قرارداد برای ماریو بالوتلی ارسال کرده اند. بالوتلی که سالانه 877 هزار پوند در برشا درآمد دارد در 10 روز تمرین در ماه ژانویه و یک جلسه غیر اجباری در تاریخ 26 می غیبت کرده بود. اخباری در مورد احتمال انتقال این بازیکن جنجالی به لیگ برزیل و یا باشگاه گالاتاسرای ترکیه منتشر شده است.

 

 
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .