خانه » اخبار » اخبار ورزشی » دستورالعمل باشگاه؛ از نام پرسپولیس استفاده نکنید

دستورالعمل باشگاه؛ از نام پرسپولیس استفاده نکنید

فعالان حوزه رسانه‌ای در عرصه‌های مختلف چون جراید سایت‌های خبری شبکه‌های اجتماعی و… با نام «پرسپولیس» باید نسبت به دریافت مجوز بهره‌برداری از این نام که بر اساس ثبت شرکت‌ها و ثبت علایم تجاری به صورت انحصاری در اختیار این باشگاه است اقدام نمایند یا نسبت به تغییر نام مبادرت ورزند.

 

در این اطلاعیه آمده است: 

باشگاه پرسپولیس همواره به هواداران خود می‌بالد. بی‌تردید پرطرفداران‌ترین تیم پر مخاطب‌ترین نیز به حساب می‌آید. همین مساله باعث ظهور و حضور رسانه‌های رسمی و غیر رسمی هواداری در عرصه مطبوعاتی و دیجیتال فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی شده است.

 

این باشگاه ضمن ارزش نهادن به فعالیت روزنامه‌ها سایت‌ها کانال‌ها و صفحات شبکه‌های اجتماعی که در قامت هواداری و حمایت از تیم محبوب خود فعالیت می‌کنند اعلام و تاکید می‌نماید؛ غیر از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس کانال رسمی باشگاه پرسپولیس در تلگرام صفحات اختصاصی خود در توییتر و اینستاگرام و اپلیکیشن رسمی باشگاه پرسپولیس هیچ ارگان رسانه‌ای رسمی دیگری در قالب جراید سایت‌های خبری کانال‌های تلگرامی توییتر و اینستاگرام ندارد.

 

بر همین اساس همان گونه که در سنوات گذشته در قالب اطلاعیه‌ها و بیانیه‌ها اعلام شده بود فعالیت رسانه‌ای مکتوب دیجیتال و صوتی و تصویری یا هر عنوان دیگری تحت نام‌گذاری «پرسپولیس» فقط با دریافت مجوز رسمی از سوی شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس امکانپذیر است و در غیر این صورت گذر از حقوق قانونی این باشگاه خواهد بود.

 

بر این اساس باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در راستای صیانت از حقوق مادی و معنوی این باشگاه و ساماندهی فضای رسانه‌ای حوزه پرسپولیس اقدامات حقوقی و قانونی انجام خواهد داد.

 

ضروری است فعالان حوزه رسانه‌ای در عرصه‌های مختلف با نام «پرسپولیس» نسبت به دریافت مجوز بهره‌برداری از این نام که بر اساس ثبت شرکت‌ها و ثبت علایم تجاری به صورت انحصاری در اختیار این باشگاه است اقدام نمایند یا نسبت به تغییر نام مبادرت ورزند.

.
برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .