خانه » اخبار » اخبار ورزشی » دستیار اسپانیایی فرهاد در راه استقلال

دستیار اسپانیایی فرهاد در راه استقلال

آلبرت سانچز دستیار اسپانیایی مورد نظر فرهاد مجیدی برای همکاری با او در تیم المپیک ایران به زودی به جمع کادرفنی تیم فوتبال استقلال اضافه خواهد شد.


در روزهایی که فوتبال ایران به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل است و همه باشگاه در تعطیلات به سر می برند از استقلال خبر می رسد که فرهاد مجیدی می خواهد با توپ پر کارش را آغاز کند و با اضافه کردن سانچز کادر فنی تیم خود را تقویت کند.

 

این مربی جوان که دارای مدارک عالی مربیگری در اروپاست و سابقه همکاری با تیم‌های مختلف در اسپانیا و از جمله آکادمی باشگاه اسپانیول را دارد هم‌اکنون دستیار سرمربی اسپانیایی تیم القادسیه کویت است و توانسته به همراه این تیم به مقام قهرمانی در سوپرجام باشگاههای کویت دست یابد. او پیش از این در لیگ باشگاههای چین مشغول به کار بود.

 

 

سانچز از مدتها قبل گزینه مورد نظر فرهاد مجیدی برای همکاری بوده و گفته می‌شود که به احتمال فراوان به همراه مربی بدنساز سابق تیم والنسیا به جمع همکاران فرهاد مجیدی در تیم استقلال اضافه خواهند شد.

 

به نظر می‌رسد که مجیدی در ایام تعطیلات به فکر تقویت کادرفنی خود بوده و این اقدامات نشان می‌دهد که سرمربی استقلال به سال دوم قراردادش با این باشگاه و موفقیت در مسابقات فصل آینده می‌اندیشد.

 

فرهاد مجیدی که پیش از این میلیسیچ صربستانی را به کادر فنی تیم خود اضافه کرده بود حالا قصد دارد از دومین مربی خارجی کادرفنی خود به زودی پرده برداری کند.

 

مجیدی تا بدین جای کار نتایج قابل قبولی در استقلال کسب کرده است و حالا می خواهد با تکمیل کادر فنی تیم خود با شروع دوباره لیگ شرایط بهتری را تجربه کند.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .