خانه » اخبار » اخبار ورزشی » دلخوری خانواده مرحوم باقری از مدیران پارس جنوبی

دلخوری خانواده مرحوم باقری از مدیران پارس جنوبی

نادر باقری دروازه‌بان سابق پرسپولیس و مربی گلرهای سابق این تیم که در لیگ نوزدهم به عنوان مربی گلرهای پارس جنوبی فعالیت می‌کرد در نیم فصل رقابت‌ها بر اثر بیماری ریوی دار فانی را وداع گفت. با وجود اینکه مسئولان پارس جنوبی در آن مقطع اعلام کردند تمام حق و حقوق این پیبشکسوت فقید را پرداخت می‌کنند اما تاکنون که بیشتر از دو ماه از این اتفاق می‌گذرد هیچ پرداختی به خانواده مرحوم باقری انجام نشده است.

این در حالی است که باشگاه پرسپولیس هم با وجود وعده هایی که برای حمایت از خانواده باقری داده بود اما این اتفاق نیفتاده و حتی حقوق ماهیانه‌ای که به پیشکسوتان پرداخت می‌شد را نیز قطع کردند.

بهراد باقری فرزند مرحوم باقری در این خصوص به خبرنگار گفت: با وجود وعده‌هایی که مسئولان پارس جنوبی به ما داده بودنداما هنوز هیچ پولی به ما تعلق نگرفته است. پدرم برای پارس جنوبی و همه‌تیم هایی که در آن کار کرد با جان و دل مایه گذاشت. مدیرعامل پارس جنوبی در این خصوص قول همکاری دادند و امیدوارم به زودی مطالبات پدرم پرداخت شود.

وی درباره قطع شدن حقوق مرحوم باقری از باشگاه پرسپولیس بیان کرد: آن روزهای اول همه به ما دلگرمی و وعده حمایت دادند اما الان هیچ خبری نیست. علی آقای پروین خیلی در این خصوص با ما صحبت کردند اما ایشان هم کاری از دست شان برنیامده است. حتی حقوق ماهیانه‌ای که به پیشکسوتان داده می‌شد نیز قطع شده و واقعا از این مساله ناراحتیم.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .