خانه » اخبار » اخبار ورزشی » دلیل نمایش‌های ضعیف صلاح در جام‌جهانی چه بود؟

دلیل نمایش‌های ضعیف صلاح در جام‌جهانی چه بود؟

مصر در رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۱۸ با تیم‌های روسیه اروگوئه و عربستان هم‌گروه بود و علی‌رغم انتظاراتی که از این تیم می‌رفت در نهایت با سه شکست از دور رقابت‌ها کنار رفتند.
صلاح که در فصل ۱۸-۲۰۱۷ نمایش‌های بسیار خوبی ارائه داده بود در فینال چمپیونز لیگ مقابل رئال دچار آسیب دیدگی شد و به سختی به جام جهانی رسید. بسیار دلیل نمایش‌های نه چندان خوب او را به نداشتن آمادگی بدنی مناسب مربوط می‌دانستند اما حازم امام معتقد است که اختلاف با هانی ابو رضا رئیس سابق فدراسیون فوتبال مصر باعث شد تا صلاح بهتری بازی‌هایش را ارائه ندهد.

 

به گفته حازم امام این اختلاف بر سر حق استفاده از تصویر صلاح در پوسترهای تبلیغاتی بود. فدراسیون فوتبال مصر در حالی از عکس او بر روی هواپیمای اختصاصی تیم که کمپانی WE اسپانسر رسمی فدراسیون تهیه کرده بود استفاده کردند که خود صلاح با کمپانی رقیب یعنی وودافون قرارداد داشت. ستاره لیورپول حتی در توئیتر به این مسئله واکنش نشان داده بود.
حازم امام به خبرنگاران گفت: محمد صلاح با رئیس سابق فدراسیون هانی ابو رضا اختلاف نظرهایی داشت. ما باید از صلاح در مورد استفاده از تصویرش روی هواپیمای تیم پیش از جام جهانی سوال می کردیم. این مشکل روی صلاح در طول رقابت‌ها تاثیر گذاشت. در نتیجه او بعد از گلزنی هم شادی نکرد.
ابو رضا بعد از نتایج ضعیف مصر در جام جهانی از پستش استعفا داد اما قصد دارد در انتخابات آتی فدراسیون بار دیگر کاندیدا شود.

برچسب ها : ,
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .