خانه » اخبار » اخبار ورزشی » دوره مورینیو سخت بود اما پیشرفت کردم

دوره مورینیو سخت بود اما پیشرفت کردم

“” مورینیو در تابستان 2016 هدایت منچستریونایتد را برعهده گرفت و تا دسامبر 2018 سرمربی این تیم بود. در این مدت منچستریونایتد یک قهرمانی در لیگ اروپا و یک قهرمانی در جام اتحادیه به دست آورد اما راشفورد نمایش های چندان درخشانی نداشت زیرا بیشتر در کناره های زمین به کار گرفته می شد تا زلاتان ابراهیموویچ یا روملو لوکاکو در نوک بازی کنند.

اما زیر نظر اوله گنار سولسشر این ملی پوش انگلیس شکوفا شد ودر همه رقابت های این فصل 19 گل به ثمر رساند که بهترین آمار او در دوران حرفه ای اش است.

با این وجود راشفورد معتقد است که دوره حضور مورینیو در الدترافورد باعث شد تا او به بازیکن بهتری تبدیل شود.

 

 

او در گفتگو با پادکست باشگاه منچستریونایتد گفت:” دوره سختی بود اما فکر می کنم وقتی پنج- شش سال دیگر به آن نگاه کنید می بینید لحظاتی بودند که باعث قوی شدن شما از نظر ذهنی شدند. به عنوان یک بازیکن چند کاره من خیلی پیشرفت کردم و خیلی از این پیشرفت به خاطر دو سال بازی زیر نظر ژوزه است.

ما فراز و فرودهایی داشتیم. وقتی به آن نگاه می کنم می بینم دوره سختی بود اما مطمئنا دوره ای بود که باعث شد به بازیکن بهتری تبدیل شوم.”

راشفورد همچنین تایید کرد که بازی کردن کنار زلاتان ابراهیموویچ روی دوران حرفه ای اش تاثیر مثبتی داشت:” ذهنیت او فراتر از هر بازیکن دیگری بود که تا پیش از آن کنارش بازی کرده بودم. او اهمیتی نمی داد که بقیه چه می گویند یا چه حرفی در موردش می زنند. از نظر ذهنی او در پیشرفت من خیلی موثر بود؛ به ویژه وقتی ژوزه سرمربی بود زیرا زلاتان قبلا زیر نظر او کار کرده بود و می دانست که برای دوام آوردن زیر نظر او باید چطور کار کرد.”

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .