خانه » اخبار » اخبار ورزشی » دومین گریه استیلی بعد از گلزنی مقابل آمریکا(عکس)

دومین گریه استیلی بعد از گلزنی مقابل آمریکا(عکس)

هفته آخر اولین دوره لیگ برتر در روز هفتم خردادماه ۱۳۸۱ برگزار شد. استقلال با ۴۸ امتیاز صدرنشین بود و پرسپولیس با ۴۶ امتیاز در جایگاه دوم قرار داشت. آبی‌پوشان تهرانی باید در انزلی به مصاف ملوان پایین جدولی می‌رفتند و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی میزبان فجرشهید سپاسی شیراز بود.

 

استقلال در انزلی غافلگیر شد و در همان نیمه نخست روی شوت پورغلامی گل خورد و از حریف خود عقب افتاد. در سوی مقابل  اما پرسپولیس نیاز به برد داشت چون تفاضل گل آبی‌ها بهتر بود. تا اواسط نیمه دوم خبری از گل برای شاگردان علی پروین نبود تا اینکه تعویض طلایی این تیم نقش قهرمان را بازی کرد.

 

ابراهیم اسدی کرنر ارسال شده از سوی حامد کاویانپور از سمت راست را با یک ضربه سر عالی وارد دروازه حریف کرد و ۳۰ هزار نفر را غرق در شادی کرد. سرخپوشان تهرانی با ۴۹ امتیاز قهرمان لیگ می‌شدند اگر در انزلی نتیجه تغییر نمی کرد اتفاق عجیبی که در میان تعجب همگان رخ داد تا حمید استیلی برای دومین بار بعد از گلزنی مقابل آمریکا به پهنای صورت اشک بریزد.

سوت پایان در تهران کمی دیرتر از انزلی زده شد. پرسپولیس در حالی به مقام قهرمانی اولین دوره لیگ برتر رسید که کسی فکرش را نمی‌کرد.

 

سرخپوشان تهرانی پس از آن چهار بار دیگر نیز فاتح لیگ برتر شدند ولی از اولین جامشان ۱۸ سال می گذرد.

 

 

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .