خانه » اخبار » اخبار ورزشی » ذوالفقاری: به جای مدیر تیم، مامور بهداشت شده ام!

ذوالفقاری: به جای مدیر تیم، مامور بهداشت شده ام!

ایوب ذوالفقاری در گفت و گو با خبرنگار درباره عملکرد تراکتور در روزهای کرونایی بیان کرد: ما واقعا نمی دانیم که در این شرایط چه باید بکنیم؟ آیاباید به فکر فوتبال باشیم یا اینکه مثل مامور بهداشت برای تهیه  مواد ضدعفونی کننده اقدام کنیم؟ این چه شرایطی است؟ چرا اصرار به این دارند که جان انسان ها را به خطر بیندازند؟ واقعا فوتبال با این شرایط چه معنایی دارد؟

وی ادامه داد: ما با برنامه ای که داده اند تست گیری های کرونا و تمرینات خود را شروع کردیم اما واقعیت این است که بازیکنان ما از تمرین کردن می ترسند و با شرایط سخت تمرینات را انجام می دهند. حتی می توانم بگویم آنها آنطور که باید دل به تمرین نمی دهند و تا حدی نیز حق دارند. حرف همه این است که ما چه می دانیم در رفت و آمدها کرونا نگرفته باشیم و در تمرینات حاضر بشویم و به دیگران انتقال بدهیم؟ این شرایط واقعا سخت است.

سرپرست تراکتور درباره همکاری مسئولان وزارت بهداشت و فدراسیون فوتبال با باشگاه ها تاکید کرد: برای ما عجیب است که فدراسیون و سازمان لیگ در ماجراهای مربوط به کرونا خودشان را کنار کشیدند. ما از وزارت بهداشت هم انتظار داریم. اینطور که نمی شود یک پروتکل بدهند و باشگاه ها را به امان خدا رها کنند؟ آقای دکتر نمکی وزیر بهداشت باید نامه ای بنویسد که کیت های تشخیص کرونا در اختیار باشگاه ها بگذارند.

ذوالفقاری افزود: ما در استان آذربایجان کیت کرونا نداریم. به هر جا زنگ می زنیم می گویند چند روز دیگر به دست تان می رسد. مجبوریم از تهران تهیه کنیم که آن هم با تاخیر به تبریز می رسد. از سوی دیگر در پروتکل آورده اند هر 5 روز یکبار تست بگیرید. با این شرایط چطور می توانیم این کار را انجام بدهیم؟ فدراسیون فوتبال و ستاد مبارزه با کرونا باید این مساله را پیگیری کرده و شرایطی فراهم شود که باشگاه ها در وضعیت خوب قرار بگیرند.

وی در بخش دیگری از حرف هایش گفت: باشگاه ها برای همه شرایط آماده است اما باید امکانات بهداشتی در اختیارمان قرار بگیریم. باید امکانات تست PCR در اختیارمان باشد. چندروز باید تماس بگیریم و صبر کنیم تا کیت به ما بدهند؟ این شرایط واقعا آزارمان می دهد.

ذوالفقاری در پایان گفت: در این شرایط اگر بازیکنی مبتلا شود چه کسی پاسخگو است. من که نمی توانم سلامتی بازیکنان را تضمین کنم آیا کسی می تواند این کار را انجام دهد؟

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .