خانه » اخبار » اخبار ورزشی » رئال مادرید خواهان جذب جیجی دوناروما است

رئال مادرید خواهان جذب جیجی دوناروما است

 

“” اخبار در ایتالیا حاکی از آن است که میلان به علت تعدد مشکلات مالی قادر به حفظ جیجی دوناروما نیست و این سنگربان جوان در تابستان امسال از این تیم جدا خواهد شد. دوناروما که سه سال قبل و بعد از جنجال های فراوان در نهایت قراردادش را با میلان تمدید کرد حالا در مسیر جدایی از این باشگاه قرار گرفته است.

 

 

قرارداد فعلی جیجی دوناروما با روسونری در تابستان سال 2021 به پایان خواهد رسید و به نظر می رسد او علاقه ای به تمدید این قرارداد ندارد. بدین ترتیب میلان برای جلوگیری از جدایی رایگان این دروازه بان در تابستان آینده چاره ای به جز فروش او در این تابستان ندارد.

 

شبکه اسپورت مدیاست مدعی شد فلورنتینو پرز از عدم تمایل دوناروما به ماندن در ایتالیا آگاهی یافته و مذاکرات برای انتقال او به برنابئو را آغاز کرده است. مدیران رئال مادرید رابطه خوبی با مینو رایولا مدیر برنامه دوناروما دارند و او چندی قبل مدعی شد یکی از موکلانش در تابستان امسال راهی رئال مادرید خواهد شد.

 

به جز رئال مادرید در گذشته نام پاری سن ژرمن نیز برای خرید دوناروما مطرح شده بود. لئوناردو مدیر ورزشی برزیلی میلان رابطه خوبی با این دروازه بان داشته و برای انتقال او به فرانسه تلاش کرده است.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .