خانه » اخبار » اخبار ورزشی » رئال مادرید هنوز در رویای خرید نیمار است

رئال مادرید هنوز در رویای خرید نیمار است

اخبار زیادی در مورد آینده ستاره 28 ساله و برزیلی وجود دارد و ممکن است این آخرین فصل حضور نیمار در ترکیب پاری سن ژرمن باشد. واگنر ریبرو که در گذشته در بین مدیر برنامه های نیمار جای داشت مدعی شد رئال مادرید هنوز هم آرزو دارد بتواند نیمار را جذب کند.

 

واگنر ریبرو گفت: ما از همه جای دنیا پیشنهادهایی دریافت کردیم. روزی که نیمار اولین بازی اش را برای برزیل در سال 2010 انجام داد ما در نیویورک بودیم و پیشنهاد رسمی از چلسی دریافت کردیم. ما این پیشنهاد را مطالعه کردیم اما تصمیم نگرفتیم. مانند موارد دیگر ما این پیشنهاد را به نیمار و پدرش منتقل کردیم تا تصمیم بگیرند.

 

 

در ادامه آنها از بایرن مونیخ و یوونتوس پیشنهاداتی دریافت کردند و حتی ما در تورین هم جلسه ای داشتیم. رئال مادرید در چند نوبت با من تماس گرفت زیرا فلورنتینو رویای خرید نیمار را در سر داشت. من سال گذشته در ماه می در دفتر پرز بودم و او به من گفت هنوز هم رویای خرید نیمار را در سر دارد.

 

امروز 164 میلیون یورو برای خرید نیمار باید هزینه کرد البته این قیمت سال قبل اینگونه نبود. نیمار خیلی بهتر از مسی و کریستیانو رونالدو است. من هرگز ندیدم نیمار عملکرد بدی داشته باشد. اگرچه همیشه روی نیمار خطا می شود اما او بازیکنی تاثیرگذار در سانتوس بود و در بارسلونا و پاری سن ژرمن نیز شرایط به همین منوال است. بارسلونا برای نیمار در صدر قرار دارد. بهترین دوستان او در آنجا هستند اما نیمار در پاریس نیز خوشحال است. یک فوتبالیست باید حرفه ای باشد. مهم این است که نیمار در فضای مناسبی قرار داشته باشد زیرا پول برای او مسئله مهمی نیست.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .