خانه » اخبار » اخبار ورزشی » راه حل جدید یوونتوس برای جذب مائورو ایکاردی

راه حل جدید یوونتوس برای جذب مائورو ایکاردی

“” یوونتوس برای فصل آینده به دنبال خرید یک مهاجم نوک طراز اول بوده و مائورو ایکاردی تبدیل به هدف شماره یک بیانکونری شده است. جدایی گونسالو ایگواین از یوونتوس تقریبا قطعی بوده و آنها به دنبال یک گزینه جانشین هستند. با این حال شرایط خرید این مهاجم آرژانتینی تا حدی پیچیده است زیرا ایکاردی در حال حاضر به صورت قرضی در پاری سن ژرمن بازی می کند و مشخص نیست آیا باشگاه فرانسوی قصد دارد قرارداد او را دائمی سازد یا خیر.

 

 

در صورت عدم مبادرت به دائمی کردن قرارداد ایکاردی چاره ای جز بازگشت به اینتر ندارد و اینگونه انتقال او به یوونتوس دشوار خواهد شد. اما نشریه کالچومرکاتو در گزارشی مدعی شد شاید پاری سن ژرمن قرارداد ایکاردی را با پرداخت 70 میلیون یورو به اینتر دائمی کرده و بعد او را به یوونتوس بفروشد. باشگاه فرانسوی خواهان 100 میلیون یورو از بیانکونری خواهد بود و مدیران یووه قصد دارند با فرستادن یک بازیکن به پاریس از رقم درخواستی مدیران پاری سن ژرمن کم کنند.

 

یکی از نام های مطرح شده متئو دی شیلیو مدافع ایتالیایی یوونتوس است که جایی در تفکرات مائوریتسیو ساری ندارد. همچنین نام هایی چون میرالیم پیانیچ و داگلاس کاستا نیز برای جدایی از یوونتوس مطرح شده و باشگاه ایتالیایی امیدوار است یکی از گزینه ها مورد قبول پاری سن ژرمن قرار گیرد.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .