خانه » اخبار » اخبار ورزشی » راکیتیچ: هیچ دلیلی برای ترک بارسلونا ندارم

راکیتیچ: هیچ دلیلی برای ترک بارسلونا ندارم

ایوان راکیتیچ ستاره کروات بارسا پس از یک ماه تمرین حالا مثل دیگر هم تیمی هایش انگیزه بالایی برای بازگشت به میادین دارد. راکیتیچ که در سال های اخیر در کانون شایعات نقل و انتقالاتی بوده تمایلی برای جدایی از بارسا ندارد و می خواهد به قراردادش پایبند بماند.

در یکی دو ماه گذشته اخبار ضد و نقیضی در مورد انتقال او به پی اس جی و یوونتوس منتشر شده است.

 

 

 

 

راکیتیچ در مصاحبه با وبسایت تی پورتال کرواسی گفت:« نمی دانم چرا باید ذهنم را معطوف مسائل حاشیه ای و بیرون فوتبال کنم. این روزها عالی تمرین کرده ام و شرایط خوبی دارم. تمرکزم روی 11 هفته باقیمانده از لالیگاست و اطمینان دارم که همچنان در بارسا باقی خواهم ماند. دلیلی برای جدایی وجود ندارد.»

 

 

 

 

ستاره 32 ساله کروات که تا 2022 با بارسا قرارداد دارد در ادامه گفت:« هنوز باید جام های زیادی با بارسا کسب کنم و ساده بگویم که خودم و خانواده ام در بارسا بسیار خوشحالیم. برای بازگشت لالیگا آماده ام و هدف چیزی نیست جز فتح لالیگا هرچند که رقابت نزدیک است و رئال نیز رقیبی سرسخت خواهد بود. تمامی بازی ها تعیین کننده و سخت هستند. متاسفانه بازی ها بدون تماشاگر برگزار خواهند شد و این باعث می شود همه چیز نسبت به گذشته متفاوت باشد. بازی در حضور هواداران کاملا متفاوت است ولی باید خودمان را وفق دهیم.»

 

لازم به ذکر است که بارسا فعلا با دو امتیاز بیشتر از رئال صدرنشین لالیگاست.

 
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .