خانه » اخبار » اخبار ورزشی » رای کمیته حل اختلاف فیفا به نفع فولاد

رای کمیته حل اختلاف فیفا به نفع فولاد

و به نقل از روابط عمومی باشگاه فولاد خوزستان  سعید آذری که پرونده‌های مهمی در فیفا چون پرونده رضا شکاری ادی هرناندز کی‌روش استنلی و… را در زمان مدیریتش در ذوب‌آهن برنده شده بود در باشگاه فولاد نیز با جدیت و پی‌گیری در این امور به دنبال کسب حق باشگاه در مجامع بین‌المللی است که اولین رای بین‌المللی از سوی فیفا در مورد شکایت ارنست انفور به سود باشگاه فولاد صادر شد و این مهم با همکاری و هماهنگی عارف عارف‌نیا مدیرحقوقی و دیگر اعضای تیم حقوقی باشگاه به سرانجام رسید.

ارنست انفور مهاجم کامرونی تیم فولاد در لیگ شانزدهم شکایتی از باشگاه در خصوص پرداخت نشدن مالیاتش انجام داده بود که تیم حقوقی باشگاه فولاد اسناد و مدارک لازم را جهت دفاعیه به فیفا فرستادند و در نهایت کمیته حل اختلاف فیفا رای را به سود باشگاه فولاد اعلام کرد.

باشگاه فولاد به تازگی در چهار پرونده داخلی مربوط به حق آموزش موفق بوده که جمعا مبلغ 400 میلیون تومان برای باشگاه درآمد داشته است. همچنین 4 پرونده دیگر در زمینه حق آموزش در دستور کار تیم حقوقی باشگاه قرار دارد که در صورت موفقیت در آن‌ها مبلغ 495 میلیون تومان دیگر برای باشگاه درآمد کسب خواهد شد.

گفتنی است باشگاه فولاد در تلاش است تا با تارتا و وینیسیوس دو بازیکن برزیلی خود در لیگ هجدهم به توافق برسد تا به این دو پرونده در فیفا خاتمه دهد.

برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .