خانه » اخبار » اخبار ورزشی » رسمی؛ غیبت ستاره بایرن مونیخ برابر دورتموند

رسمی؛ غیبت ستاره بایرن مونیخ برابر دورتموند

فردا شب و در حساس ترین دیدار فصل بوندشسلیگا دورتموند در سیگنال ایدوناپارک پذیرای بایرن مونیخ خواهد بود و شاگردان لوسین فاوره برای حفظ شانس های قهرانی در این فصل چاره ای جز غلبه بر بایرن مونیخ در خانه خود ندارند. اما خبر خوب برای دورتموند غیبت هافبک اسپانیایی باواریایی ها در این دیدار است.

 

 

تیاگو هافبک بایرن هفته گذشته و در اولین دیدار این تیم بعد از هفته ها تعطیلی مقابل یونیون برلین دچار آسیب دیدگی عضلانی شد و به همین دلیل بازی این هفته مقابل فرانکفورت را نیز از دست داد. تیاگو امروز نیز در تمرینات بایرن غیبت داشت و بدین ترتیب او نمی تواند تیمش را در دیدار حساس فردا شب مقابل دورتموند همراهی کند. البته خبر خوب برای بایرن رفع مصدومیت ژروم بواتنگ و حضور او در لیست برای بازی برابر زنبورها است.

 

بایرن مونیخ در هفت سال اخیر حاکم بلامنازع رقابت های بوندسلیگا بوده است و دورتموند امسال به دنبال شکست این روند است. در حال حاضر بایرن با چهار امتیاز برتری نسبت به رقیب دیرینه در صدر جدول قرار دارد و برتری در بازی فردا شب در خانه دورتموند شانس این تیم برای کسب یک قهرمانی متوالی دیگر را به شدت افزایش خواهد داد.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .