خانه » اخبار » اخبار ورزشی » رسن و اوساگوآنا غایب دومین هفته تمرین پرسپولیس

رسن و اوساگوآنا غایب دومین هفته تمرین پرسپولیس

تیم فوتبال پرسپولیس دومین هفته تمرین خود را امروز در ورزشگاه شهید کاظمی استارت خواهد زد. شاگردان یحیی گل محمدی در روز آخر نخستین هفته از تمرین خود یک بازی دوستانه درون تیمی پرنشاط را داشتند و حالا با انگیزه بالا کار را ادامه خواهند داد.

 

هفته گذشته سه خارجی سرخ ها مهم ترین غایبان تمرین بودند اما در دو جلسه آخر رادوشوویچ خود را به تهران رساند و پس از انجام تست کرونا پا به پای دیگر بازیکنان تمرین کرد تا نشان دهد برای گرفتن پیراهن شماره یک روحیه بالایی دارد. 

 

اما اوساگوآنا و رسن هنوز به ایران برنگشته‌اند. تنها مشکل این دو نبود پرواز عنوان می‌شود ولی طرفداران پرسپولیس نگرانند که این غیبت طولانی تر شود و به وضعیت تیم نیز ضربه بزند. رسن که بیشتر مواقع دیرتر از زمان موعود از مرخصی برگشته قراردادش در پایان فصل به پایان خواهد رسید و باتوجه به مقدار بالای بدهی پرسپولیس به او رسول پناه کار بسیار دشواری برای حفظ این بازیکن دارد.

 

 

آغاز دومین هفته تمرینات پرسپولیس از این جهت اهمیت دارد که اگر تا پایان هفته علائم کرونا در بازیکنان مشاهده نشود و همچنین در صورت تست پاسخ منفی باشد سازوکار بهداشتی باشگاه نمره قبولی خواهد گرفت و به همین خاطر تمرینات آتی روزهایی حساس برای باشگاه پرسپولیس خواهند بود.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .